Skocz do zawartości

Jakie kable ??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcialem zapytac doswiadczonych elektrykow pod wzgledem CA jakie kable zastosowac??

Bylo sporo postow na ten temat ale z zadnego nie moge jakos wywnioskowac co wlazyc do mojego auta :/

Kable maja byc przyszlosciowe wiec chce dac dosc grube zeby potem ich nie wymieniac bo jak zwykle nie bedzie co zrobic ze starymi po zakupie nowych :niepewny: .

Myslalem dac kable 50mm2 i na koncu rozete na 2x20mm2 ale widze ze sporo osob daje dwa oddzielne do kazdego wzmaka prosto z aku np 2x25mm2 i teraz co wybrac?? Pomozcie.Licze na wyrozumialosc poniewaz jestem dosc nowym forumowiczem.

Wzmaki to sinislive 3002 ktory juz mam i bedzie napedzal sl165+neo25 i zamierzem kupic Hifonics ZEUS ZXi4404 ktory zasili 2x INFINITY REF 1260W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A ja mam takie pytanko. Kabel zasilający w mojej instalacji to 21mm^2 podpięty do konda i kondzio robi za rozetę. Ale chcę zrobić instalację tak żeby miała ręce i nogi, kupiłem rozdzielacz zasilania który posiada na + bezpieczniki mini ANL. Jakie bezpieczniki powinienem założyć na poszczególne wzmacniacze przyjmując że zasilanie główne to 21mm i od rozety do wzmaków też będą wychodziły kable 21mm ? Na rozecie zabezpiecza się kable podobnie jak przy aku dobierając bezpiecznik do przekroju kabla czy inaczej dobiera się bezpieczniki ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...