Skocz do zawartości

SQL - BEGINNER Mini


massiv88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono.

 

Z ciekawości założyłem ten temat aby dowiedzieć się kto bierze udział w b.r w kat. BEGINNER Mini

W związku z powyższym chciałbym wiedzieć jaki sprzęt dobieracie aby zamknąć się w kwocie 2,5k EURO

Jest to mój 1szy start dlatego też jestem ciekaw o wycenę klocków których nie ma na rynku typu:

 

piece: Alpine T500 V12 bądź Alpine MRV 1000 V12

żródła takie jak: Clarion 986Rz bądź Alpine CDA 7893

 

Wchodziłem na stronę EASCA i nie znalazłem nic na ten temat..

Startuje z ciekawości oraz w celu doświadczenia, odsłuchów etc.

 

Zachęcam do wypowiedzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disaster3, widziałem te tematy ale to przy okazji chciałem wiedzieć (może ktoś takowe info posiada) Głównie chcę się dowiedzieć kto będzie brał udział i z jakimi klockami żeby orientacyjnie wiedzieć na czym ,,stoje". Na pewno będę mienił przód i zastanawiam się nad tym czy SR 10 zostanie w BR czy może lepiej go dam w klozet na SQL. Bo przecież tu nie chodzi o większe umc umc :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disaster3, widziałem te tematy ale to przy okazji chciałem wiedzieć (może ktoś takowe info posiada) Głównie chcę się dowiedzieć kto będzie brał udział i z jakimi klockami żeby orientacyjnie wiedzieć na czym ,,stoje". Na pewno będę mienił przód i zastanawiam się nad tym czy SR 10 zostanie w BR czy może lepiej go dam w klozet na SQL. Bo przecież tu nie chodzi o większe umc umc :P

 

ale z SR'em to nie masz co sie zastanawiac, tylko zostawić go w takiej formie w ktorej najlepiej sie czuje/najlepiej Tobie odpowiada a przede wszystkim gra i zgrywa sie poprawnie z przodem......

Nigdzie nie jest powiedziane ze jak SQL to klozet i basta.....

To tak samo jak krąża legendy ze jak do wolnego Bita to BR jak do szybkiego to klozet (a nie jest to prawda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też stworze pod niego skrzynkę klozet aby zobaczyć jak się sprawuje ale moim zdaniem ta 10tka w BR nie gubi się w ogóle. Inaczej by było gdyby była to 12stka w 40 litrach dlatego też myślę że w klozecie nie będzie tak dobrze ale zobaczymy... Trzeba testować, testować i jeszcze raz testować!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...