Skocz do zawartości

zestaw przedni do xes m1


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja radzę przed pakowaniem się w grube koszty posłuchać kilku systemów by mieć choć lekki pogląd wyrobiony co dany sprzęt sobą reprezentuje.

Z tego co pamiętam to pasywny 3way na DLSie (R6 i coś tam na górze) grał pod dokładnie takim setupem jak masz w podpisie. Grało to bardzo fajnie bez dwóch zdań. Jednak tam dobre ręce to złożyły i dopieściły całość :P Choć ja lubię troszkę kick`a mieć w zapasie i dlatego u mnie ten piec goni tylko górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to pasywny 3way na DLSie (R6 i coś tam na górze) grał pod dokładnie takim setupem jak masz w podpisie.

Sterował tym raczej Clarion a obecnie steruje ..... oryginalne radio fabryczne :P i znając życie ....

nie koniecznie jest gorzej :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba koledzy myślicie o dwóch różnych autkach :P

 

arturbp, mając takie klocki jak w podpisie, ja bym jeszcze trochę grosza pozbierał i kupił od razu coś konkretnego, zamiast rozmieniać się na drobne... szukając i szukając.

 

Zarówno M1 jak 7906 to klasa sama w sobie, szkoda by było pędzić nimi system za 1k zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturbp, mając takie klocki jak w podpisie, ja bym jeszcze trochę grosza pozbierał i kupił od razu coś konkretnego, zamiast rozmieniać się na drobne... szukając i szukając.

 

Zarówno M1 jak 7906 to klasa sama w sobie, szkoda by było pędzić nimi system za 1k zł.

 

wiec moze cos z uzywek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu to pewnie inne autko bo w tej błękitnej chmurce 06 było :P

Masz rację miałem na myśli inne autko.

 

Wracając jednak do tematu.

Precisiony to naprawdę bardzo przyzwoity zestaw. Dla mnie (w mojej aplikacji) największą jego wadą jest zbyt wysoki podział pasma co powoduje, że scena nie jest spójna i nie jest tam gdzie chciałem aby się cała znalazła.

Na Twoim miejscu posłuchał bym jeszcze MS6A gdyż jest to naprawdę dobry zestaw 2-way według mnie nie gorszy od Precisionów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...