Skocz do zawartości

Radyjko jakie do systemu żeby ładnie się zgrało


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szwagier przymierza się do kupna radia z prockiem co byście polecili cena nie gra roli aby nie 10 tysiecy z USB może być z tyłu jak i z przodu :/

System to:

Dls Scandinavia 6/2

Dls scandinavia 1

Wzmak pod nie to jeszcze nie zdecydowane raczej coś z zapco albo genesisa ( mile widziane inne propozycje )

 

W bagażniku będzie siedział:

2xDigital Designs 500b seria DD510b

Zasilanie również nie zdecydowane jeszcze :rotfl:

 

Wszystko w aucie Honda Civic VI gen krótka autko wygłuszone matami dynamat cały bagażnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemuka19, bawisz sie w tym temacie juz jakis czas, pamietam nawet jak mi kiedyś doradzałeś jak zacząłem sie tym interesować na GG, minęło już trochę czasu a ja widzę ze zadajesz pytania takie jak ja na początku nie wiedząc nic.

 

1. 1-sza sprawa to przypuszczam że nikt tutaj (ani przynajmniej z moich znajomych) nie słuchał tego zestawu DLS'a zeby wogle wyrazić opinie na ich temat.

2. Nikt nie wie czy akurat Zapco czy Genesis to będą najbardziej optymalne piece do tego zestawu. Bo patrz pkt 1-szy.

3. Do tego chciałbyś żeby ktoś Ci podał radio nadające sie do tego zestawu. W jaki sposób chciałbyś uzyskać odpowiedz na to pytanie?

 

Zeby cokolwiek wiedziec to trzeba miec ten system w samochodzie z wzmakami i tasowac rożnymi radiami. I nie jest to powiedziane ze u kogos w samochodzie X (mając ten sam system), przeniesiesz do Twojego samochodu i bedzie tak samo a nawet lepiej.

 

Jesli sie zdecydowałes na Scandinavie to ja kup. Jesli sie zdecydowałes na Genesisa/Zapco to je kup. Zainstaluj to w samochodzie i dopiero wrzucaj radyjka i sprawdzaj, z ktorym jest najlepiej.

 

Tego na forum nikt Ci nie powie a ja tym bardziej bym stronił od takich rad.

 

To nie jest zestaw za "pińcet złotych", ktory można polecić. To są juz spore koszty i przed wydaniem takiej gotowki szczerze bym sie zastanowił. Myslisz ze wydajac 5000 PLN na głosniki, 5000 PLn na wzmacniacz i 10 tys na radio juz jestes w domu? Mylisz sie dopiero zaczna sie prawdziwe schody, bo po 1-sze nie wiadomo czy to do siebie pasuje a po 2-gie trzeba mieć nie mała wiedzę zeby to ogarnąć, bo szybka wrzutka to jest do d*py wrzutka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja wiem wszystko co i jak żeby pasowało do siebie także z tym nie ma problemu ale dałem temat po to by dowiedzieć się jakie modele jeszcze radyjek mozna kupić myślałem nad pionkiem właśnie tylko jest trudno dostępny.Sprzęt będzie montowany u szwagra w aucie a nie u mnie także dobry pomysł żeby testować każde radyjko ale kto ma np; pionka p99rs ?? . Szwagier przyjeżdza z uk na tydzień i ja to mu montuje także nie będzie czasu na odsłuchiwanie radyjek dlatego dałem temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 1-sza sprawa to przypuszczam że nikt tutaj (ani przynajmniej z moich znajomych) nie słuchał tego zestawu DLS'a zeby wogle wyrazić opinie na ich temat.

 

Ja słuchałem ale się nie wypowiem bo słuchałem je podczas wygrzewania :P Wygrzanego i ustawionego systemu nie słyszałem, wiem tylko że podpięte to było pod ALPINE MRV-F900 i na wygrzewaniu nawet było zajebiśc.e

 

A tak apropo tyle kasy wydaje i mp3 chce na tym słuchać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...