Skocz do zawartości

Dobór wzmaka na przód


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno wpadlem na pomysl, aby zmienic sprzet grajacy w swoim mondeo mk1. Zaczalem od przodu: nabylem helix db 62.1 oraz radio clarion dxz578rusb.

Wedlug mnie radio nie daje rady z glosnikami jak chce od czasu do czasu mocniej przygrzac, poniewaz slychac, ze glosniki sie katuja(pierdza). Postanowilem zaopatrzyc sie we wzmacniacz pod te wlasnie glosniki. Mam do Was prosbe, abyscie pomogli mi w wyborze..

Moj typ poki co to: Alpine mrv-t300.

 

Dzieki za wszelaką pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego nic w miarę jakościowego nie kupisz w tej cenie, szukaj używek, a Alpine mrv-t300 jak dla mnie za słaby będzie, szukaj czegoś co ma 60-70Watt na kanał.

 

[ Dodano: 2010-03-17, 23:10 ]

Na alle wisi SONY XM-5520za 190pln nie wiem co inni powiedzą ale myślę że zagra to llepiej niż Alpinka którą wymieniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Na alle wisi SONY XM-5520za 190pln nie wiem co inni powiedzą ale myślę że zagra to llepiej niż Alpinka którą wymieniłeś.

 

Pod Clarionem to raczej wyjdą z tego ciepłe kluchy, niestety :/

Stara Alpinka lub Kenwood ze starej serii KAC się nadadzą.

Żadnych Axtonów pod zestaw z przodu, to gwałt w biały dzień !!

Może jeszcze uda Ci się wyrwać Rodek'a, też są na alle, niestety trza by było trochę dozbierać do budżetu.

Słyszałem piecyk tej firmy pod HSK i dawał radę, także wydaję mi się, że z Helixami również sobie ładnie poradzi :D

 

Zajrzyj do działu giełda.

Kolega z forum COBER ma do sprzedaży za dobrą kasę, starego Clariona, jeszcze made in USA :D

Moim skromny zdaniem, to będzie strzał w dziesiątkę http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Clarionem to raczej wyjdą z tego ciepłe kluchy, niestety :D

 

 

JA nie uwazam ze akurat 588/578 to tak kluchowato grajacy clarion akurat ten model w porownaniu z np. 948 to "krol dynamiki" Wiec z sonym nie gra tak zle ale wszystko zalerzy co kto lubi bo trzeba pamietac ze nie jeden lubi cieple kluchy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...