Skocz do zawartości

Zabawa z żywicą


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tzn, bardziej chodziło mi na mkw materiału starcza :zdziwko:, TW sobie narazie odpuszczam ponieważ mam w planach zmieniać zestaw przedni i w nowym pewnie TW będę innej średnicy :kwasny: pytam się dlatego że chcę sobie zrobić otworu w drzwiach (wypełnić) i prostą zabudowę pod wzmaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żywice epoxydowa usuwamy przy pomocy acetonu pędzle itp a żywice poliestrową nitrem

Pracuje na codzień przy zywicy epoxydowej pełen czas wyschnięcia 24H

12H do obróbki

Użyteczny czas nakładania do 50minut potem żeluje w oczach :zdziwko:

Dawkowanie 1częsć żywicy 1/2 utwardzacza więc nei ma co uogólniać czego ile...na opakowaniu bedzie opis proporcji

 

Nikt nic nie wspomina że poliestrówka nie zawsze chce sie łapć do typowego ABS ze zderzaka..... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fahoo napisał;

 

Nikt nic nie wspomina że poliestrówka nie zawsze chce sie łapć do typowego ABS ze zderzaka.....

Szwagier ma zakład lakierniczy, nigdy nie wspominał mi aby miał taki kłopot, może to problem przygotowania zderzaka przed nałożenie szpachli?

Lub samej szpachli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na ile starcza KG żywicy ? na allegro gość sprzedaje zestawy gdzie do 1kg żywicy jest 1mkw włókna szklanego, chociaż mi się wydaję że kg starczy na więcej :) .

Wystarczy taki mały uniwersalny zestaw z matą - ja kupiłem w sklepie z częściami motoyzacyjnymi :]

 

Możesz przejrzeć też mój temat z "walki ze słupkami": http://strefacaraudio.pl/forum/topics4/dae...acja-vt4857.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Mnie się też podoba , wszystko wygląda elegancko ;) mam pytanie co do skaj-i , czy ona tak dobrze dopasowuje się do podłoża ? bo na zdjęciach widzę że bardzo ładnie wyszła Ci na obicie boczka do średnio-niskotonówek , 100 % lepiej niż mój carbon który pod wpływem ciepła się dopasował i po czasie zrobiły się bomble.. ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do skaj-i , czy ona tak dobrze dopasowuje się do podłoża ?

Jeśli jest to pytanie do mnie to wszystko widać na zdjęciach. Wiadomo kleju trzeba użyć. Skaj wbrew pozorom bardzo dobrze się naciąga i rozciąga. Fakt że wymaga to dużej cierpliwości i umiejętnego rozplanowanie by nigdzie nic nie zostało i zużyć przy tym jak najmniej materiału. Wszystko jest dla ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...