Skocz do zawartości

zapco c2k.4 pomoc


olaf24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

Przy takiej półce cenowej, przy dobrym systemie przednim (co znaczy o wysokich wymaganiach?) warto by było samemu sprawdzić czy zagra dobrze czy nie.

To będzie pewnie trudne, ale co Ci da opinia osoby, która może na przykład słuchać innej muzyki:) Choć każda opinia jest cenna...

Pomijam fakt, że to raczej nie jest wzmacniacz często spotykany u nas.

Spróbuj, zaryzykuj... albo postaraj się o jakiś inny piec do odsłuchu.

ps. jaka jednostka i jakie auto?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

systemu przedniego jeszcze nie mam ale wiem że będe kupował właśnie dls scandinavia 1 i 6/2 . cena tego systemu nie jest mała i się z tym liczę. jednostka sterująca myślę że będzie coś z clariona a autko to honda civic 6 gen. chodzi mi o to czy ten wzmak to dobry pomysł na system przedni.nad jednostką sterującą myślałem o clarionie dxz788rusb ale mi odradzili.

jeszcze niewiem jakie będzie radyjko jeśli moglibyście podać jakieś propozycje to byłbym wdzięczny dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta prawda .

c2k.4

Raczej nie znajdziesz nikogo w PL kto słyszał taki setup.

Zapco robi...wyborne piece ale nikt nie powie Ci kup, bo będzie super. Kup, podłącz, sprawdź i podziel się wrażeniami, sam chętnie poczytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz w ogóle osiągnąć tworząc ten system?

Radyjko z procesorem dźwięku? sporo ich jest... a jak podejmiesz decyzję? z forum?

Chyba nie chodzi Ci o to, żeby tylko sprzęt wrzucić? A troszkę tak to wygląda.

Jak nie masz rozeznania co i jak, to podjedź do dobrego zakładu CA i poleć im robotę.

Nawet jak powrzucasz tej klasy sprzęty, ale nieudolnie zestroisz to będzie kicha. W takim układzie pozornie słabszy sprzęt ale dobrze zainstalowany przez fachowca lepiej zagra.

Jeśli mam mylne wrażenie to sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, mam namyśli wydać kupę kasy tylko ze względu na markę, powypisywać sobie na masce nazwy firm, zaszpanować a sprzęt montować w jakiejś wiejskiej szopie. ja nie dostane tego w prezencie na 18-stkę. ja na to wszystko ciężko pracuję. człowieku to ma grać służyć przez długi czas a nie buczeć jak bąki w kiblu. chodziło mi o to czy macie jakieś propozycje co do radyjek bo może coś przeoczyłem. a mój sprzęt będzie pod stałą i profesjonalna opieką. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, mam namyśli wydać kupę kasy tylko ze względu na markę, powypisywać sobie na masce nazwy firm, zaszpanować a sprzęt montować w jakiejś wiejskiej szopie. ja nie dostane tego w prezencie na 18-stkę. ja na to wszystko ciężko pracuję. człowieku to ma grać służyć przez długi czas a nie buczeć jak bąki w kiblu. chodziło mi o to czy macie jakieś propozycje co do radyjek bo może coś przeoczyłem. a mój sprzęt będzie pod stałą i profesjonalna opieką. pozdrawiam

Z całym szacunkiem... nie "dojrzałeś" jeszcze do Scandinavii i Zapco :hyhy: a ta "profesjonalna" opieka nie ma rady na twe pytania? :/

 

P.S. Marcy$ jakiś "wiosenny spęd" się może szykuje ? / Mam system w bałaganie i chętnie poddałbym ocenie coby wiedziec jak dalej iść :hyhy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaf24, nie rzucaj się tak bo to nie ma sensu.

Nie napisałeś nic o wymaganiach tylko rzucasz nazwami sprzętu - więc jak to mamy rozumieć?

 

Mogę Ci napisać: Zapco nadaje się pod system przedni. Bo czemu miałoby się nie nadawać?

 

Także na spokojnie i z konkretami. Na razie o nic innego się nie zapytałeś tylko o: Czy BMW M3 nadaje się na tor? A czemu nie... ale niektórzy wolą napęd na 4 koła, inni turbo auta a inni wysokoobrotowe Hondy.

 

wasylwek, mniejsze spędy raz na jakiś czas bywają:/ ale nic konkretnego póki co.

Jest tutaj wątek o spotach, ale ile razy było to podnoszone to cisza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...