Skocz do zawartości

Problem z montażem radia Kenwood KDC-X911


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

 

mam mały problem z montażem Kenwood'a KDC-X911 u siebie w samochodzie.

Niestety u mnie w samochodzie nie montuje sie radia standardowo z półkieszenią tylko przykręca sie do fabrycznego stelażu, ktory łączy radio z panelem od klimatyzacji. Na razie z zadnym radiem nie miałem problemów, bo każde radio ma z boku obudowy (zgodnie ze standardem) dziury na sruby w tych samych miejscach. Niestety w w/w Kenwodzie jest troszke inaczej ze wzgledu na panel chowający (obrotowy) "MASK" i tam gdzie powinny byc te dziury ich nie ma bo idą prowadnice od chowanego panelu.

Z boku obudowy jest jedna dziura do ktorej zgodnie z ponizszym screen'em (wyciąg z manuala) powinno sie przykrecic takie własnie "pseudodystanse", które juz wlasnie mają te "dziury" zgodnie ze standardem i zeby mozna było przykrecić fabryczny stelaż.

 

Jak widzicie strona w manualu poświęcona własnie włascicielom Toyoty lub Nissan'a.... (no i wlasnie ja mam KU*WA Toyote i przy montażu natknąłem się na ten zonk).

 

I teraz nie pozostaje mi nic innego jak gdzieś to dorobić lub odkupić od kogos kto tego nie wykorzystuje (bo ma zamontowane radio na połkieszen) a ma wersje tez z tym obrotym panelem typu "MASK". Przypuszczam ze te dystanse są własnie chyba na wyposażeniu każdego Kenwood'a z taka wersją panela.

 

http://img18.imageshack.us/img18/7112/radioa.th.png

 

 

Pozdr.,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się...nie da "dorobić" ( oczywiście mam nam na myśli, że bez posiadania "oryginalnych" jako ewentualny szablon) > Dasz radę to ...zwykła blacha już nie raz się takie myki robiło, potrzeba matką... :(

Proponuję powalczyć z rzemiosłem bo znaleźć będzie ciężko :hyhy: . ...ja nie mam :kwasny:

 

 

Takie fajne radio miałeś a takiego ...wynalazka nabyłeś :P , hi hi moje skojarzenie z "maskiem" który miałem to... włam :( , uważaj bo to ...złodziejaszki znają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się...nie da "dorobić" ( oczywiście mam nam na myśli, że bez posiadania "oryginalnych" jako ewentualny szablon) > Dasz radę to ...zwykła blacha już nie raz się takie myki robiło, potrzeba matką... :hyhy:

Proponuję powalczyć z rzemiosłem bo znaleźć będzie ciężko :hyhy: . ...ja nie mam :(

 

No pewnie ze sie da ale trzeba mieć szablon. Poza tym może jeszcze popisze do ludzików z allegro, ktorzy mają na sprzedaz radia z takim panelem moze gdzies to mają i mogą sprzedac. To jest akurat taka rzecz, ktorej sie praktycznie nie uzywa i jeli nie zostanie przez przypadek wyje*ana do smietnika to pewnie gdzies kwitnie w stercie czesci...... Ale no wlasnie mi sie przyda i to bardzo.......

 

 

Takie fajne radio miałeś a takiego ...wynalazka nabyłeś :(

Zanim go wziąłem to podłączyłęm na troche (na spocie) i jakby mi sie nie spodobało to co usłyszałem to bym nie kupił. A to radio to nie do końca taki wynalazek ;-) (poszukaj na necie tak z ciekawosci informacji na temat Kenia PS909 i KDC-X911) - dla ułatwienia dodam ze 911 jest następcą 909...... ;-)

 

...... hi hi moje skojarzenie z "maskiem" który miałem to... włam :( , uważaj bo to ...złodziejaszki znają .

 

spoko, wiem o tym ale widzisz u mnie bedzie troche trudniej, bo samochod cały czas stoi na strzeżonym parkingu osiedlowym a dodatkowo jest na stałe przykręcone (nie wsuniete w półkieszen) - nie żebym tak chciał tylko poprostu u mnie tak radio się montuje. Wiem że taki złodziej może w związku z tym wiele szkód narobić ale niestety tak szybko radio nie wyciągnie jesli juz sie ktos na nie targnie......

 

[ Dodano: 2010-03-08, 14:33 ]

hejka, juz sobie poradziłem :P:hyhy::P , radyjko jest w samochodzie...... oczywiscie znowu na wysokości zadania, ściągając mnie na ziemie (zebym nie wyolbrzymiał problemu) stanął Tomek (Herdi) podsuwając pomysł........

Serdecznie podziękować Herdi :P:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tatuś, mam dla Ciebie propozycję, może ty powinieneś się nauczyć myśleć w druga stronę co ? najpierw coś zmajdrować a później malować posty :(

 

dobra myśl ........ trzeba będzię wdrożyć ten pomysł do obiegu :kwasny::P:rotfl:

 

Noooo i mień Nick na Mr.Stres :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tatuś, mam dla Ciebie propozycję, może ty powinieneś się nauczyć myśleć w druga stronę co ? najpierw coś zmajdrować a później malować posty :(

 

dobra myśl ........ trzeba będzię wdrożyć ten pomysł do obiegu :kwasny::D:rotfl:

 

Noooo i mień Nick na Mr.Stres :P

 

chapaj dzide...... pls moda o wywalenie do kosza, temat rozkminiony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat rozkminiony

długo się wam z tym zeszło :rotfl:

 

nie, w miare szybko (kilka godzin po pojawieniu sie posta) bo ja (z natury) "panikarz" jestem ...... ale "wszedłem na ring i dostałem w ryj...." :kwasny: , wystarczyło pilniczek do metalu i troche takie wypustki w moim stelażu fabrycznym spiłować zeby nie stykały sie z boczkiem obudowy po ktorym chodzą te rolki od panelu. Delikatny dystansik miedzy stelazem ze zwyklej podkładki a boczkiem radia w miejscu gdzie nie chodza rolki i jest git.

Delikatnie radyjko jest troche cofniete do tyłu (jakis 1 cm) ale na szczescie mam z tyłu duzo miejsca. Jedynie przy takiej operacji nie moge ramki założyć ale to akurat jest najmniej w tym wazne.

Najwazniejsze ze radio jest zamontowane w samochodzie i nie trzeba było cudować z przerobkami jakimis.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się...nie da "dorobić" ( oczywiście mam nam na myśli, że bez posiadania "oryginalnych" jako ewentualny szablon) > Dasz radę to ...zwykła blacha już nie raz się takie myki robiło, potrzeba matką...

 

Don't panic Bartku ...nie ma takiej rury na świecie co jej nie idzie odetkać :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...