Skocz do zawartości

Clarion DXZ 858. Error 3 i 6


Gość g3rman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Była o 3 i 6 dopuki radio nie strzelilo focha i odmówilo współpracy w postaci dalszych usterek :( Tak wiec można przypuszczać ze 3 i 6 maja głębsze podłoże niż tylko kończący się laser, choć tak jak mówię - na odległość 100% pewności mieć niemozna.

ja bym stawiał na odwrót ale to po wizycie u lekarza i diagnozie będzie wiadomo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem sprzedający nieźle załatwił mnie w konia... Twierdził, że z radiem wszystko okej, czyta płyty bez problemu a tu takie cyrki... Pisałem do niego lecz nie odpowiada na maile.

 

Nie znam się na elektronice, ale orientujecie się mnie więcej czy w ogóle opłacalna będzie naprawa tego radia i ew. mniej więcej jakie mogą być tego koszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze jeszcze raz - na odległość nikt w tej sytuacji nie powie na 100% co się uszkodzilo żeby móc podać jakiś kosztorys. Wiele także zależy od samego serwisu. Powiem tak - trochę w ciemno, wysrodkowujac wszystko co wiemy, strzele ok 100zl plus :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze jeszcze raz - na odległość nikt w tej sytuacji nie powie na 100% co się uszkodzilo żeby móc podać jakiś kosztorys. Wiele także zależy od samego serwisu. Powiem tak - trochę w ciemno, wysrodkowujac wszystko co wiemy, strzele ok 100zl plus :kwasny:

Laser z wymianą 120 zł - co do reszty .... wyjdzie na stole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ok, dzięki wielkie za pomoc :kwasny:

Jak z tym sprzedającym nic nie załatwię, to pozostanie tylko serwis.

Dam znać potem jak to się wszystko zakończy

 

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę symbol DXZ to mnie telepie... z ciekawości kupiłem kiedyś clarka z tym oznaczeniem (ciut niższy model od Twojego). No i po podłączeniu wszystko ładnie pięknie... Pół godziny odsłuchów i zabawy radyjkiem. Była tam opcja nagrywania utworów która również elegancko działała... niestety po 40 minutach zaczęły się dziać dziwne rzeczy z odtwarzaczem płyt... właśnie jakieś błędy, problemy z odczytem, później z oddawaniem płyt... na koniec cały mechanizm CD padł. Taka mnie kurwica wzięła, że nie zbliżam się do tej serii i na razie w ogóle do Clariona. Wydaje mi się, że jeśli już się przełamę to tylko na rzecz HX1/2... chociaż jeśli w takim modelu miałby mi pieprznąć laser czy sterowanie to ja dziękuję. Obecnie mam opinię, że te clariony to "mięczaki" w porównaniu do innych odtwarzaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dxz838 i sobie chwale:) tylko plytka musi byc odpowiednio nagrana. Pierwszy raz mialem problem wlasnie na plytkach bardzo kiepskiej jakosci z hipermarketu za dokladnie 39groszy a tak to czyta normalnie. A model juz wiekowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...