Skocz do zawartości

DEGO PO650 i STEG K2.01 - firma nie istnieje. Kupować?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Głośniki już mam w domu.

Po różnych namysłach doszedłem do wniosku, że najlepszym wyborem (w tej klasie cenowej) dla tych głośników będzie Steg K2.01. Doda kicka i wyrówna górę.

Jestem krok od kupna i właśnie dostałem info, że Firma produkująca wzmacniacze STEG już nie istnieje.

I teraz mam dylemat, czy kupować tego STEG'a czy iść w coś innego. Jak będzie z gwarancją itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steg K2.01. Doda kicka i wyrówna górę.

 

chyba se jaja robisz :) nawet pod stegiem te dego sa ostrawe niestety :)

 

Po drugie, pierwsze słyszę aby steg już nie istniał...

 

Zakonczyli produkcje i zamkneli firme, bylo juz o tym.

 

Jak będzie z gwarancją itd...

 

Gwarancje masz u sprzedajacego wiec jesli kupisz nowke (magazynowka) w sklepie to gwarancja nadal bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew ...logice :) od kiedy to handlarz naprawia to co ktoś wyprodukował? Ale to dyskusja nt. bardziej "prawniczy" :)

Dego na górze nie chce uspokoić żaden piec...opinie na podstawie netu ale coś w tym jest.

 

Hmmm, Audio Art nie istnieje już od kilku (czy nie nastu) dobrych lat a ma się ...bardzo dobrze zarówno jak cos napędza jak i kiedy wystawia się go na aukcje :) po prostu sprzęty tej klasy sie nie psują* :)

 

Bierz Stega i Nas dalej nie słuchaj ... :)

 

P.S. Może ...lepiej wymienić twetery ?

 

* prawidłowo używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi Williams-a K201 zasila 2 kpl. PO650 i gra to z niebywałą precyzją. Jeżeli masz dobre radio to idzie to skalibrować tak, żeby uspokoić górę - nie ma z tym jakiś kolosalnych problemów.

 

Co do wzmaka K201 to po prostu bajka, wzmak ma 105 rmsu i mocno kontroluje zestawy przednie, co więcej wyciska z PO650 na prawdę niezłego kicka :)

 

Jak napisano firmy już nie ma... a to niebywała szkoda bo możnaby te wyroby nazwać zahaczającymi o high end. Do tego były oferowane we w miare rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może coś ja w temacie.

 

PO 650+2.01 no tu trzeba przyznać że dają po uszach nawet na zwrotce -6dB.

 

Mam na "pokładzie" 2xPO650 pod ww. piecem i chyba już zdążyłem się przyzwyczaić, albo to p88rs tak je uspokaja. Bez aktywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam, jak już jesteśmy przy stegu.

 

Czy ktoś coś wie na temat firmy Coral Electronic?:

http://www.coralelectronic.com/prodotti.php?lang=EN_en

 

Wzmaki mają takie same obudowy jak stegi, orientuje się ktoś czy tylko obudowy mają wspólne czy coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie chyba z ta gora tego dego po 650,mam jl 450/4 audio slash lezy w chacie i dego po 650,rozumiem ze to tez nie jest dobry zestaw,ale tutaj jeden kolega mowi ze to wszystko mozna uspokoic nawet radyjkiem mam nadzieje ze tak jest,mam clariona 788 powinien sobie poradzic z tym dego z tego co slyszalem :Pma zagrac czysto bez zadnej ostrosci i tak bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf, w tym rzecz że dla jednego będzie dużo za ostro a dla innego ciągle mało - o gustach się nie dyskutuje, najlepiej ocenić to własnymi uszami i to u siebie w aucie :hyhy:

 

Ja to wiem... ale chciałbym żeby chłopaki napisali co DLA NICH jest ostro - tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Piaszczy" :hyhy: ...syczy, sopranuje :hyhy: po prostu dominuje specyficznie grająca góra pasma a na sybilantach potwornie...drażni :) w radiu wyposażonym w regulacje mimo skręcenia "treble" choć robi się pozornie ciszej ...dalej bardzo wk... .

 

To jest wg. mnie "ostra" góra :hyhy:

 

P.S. jest jeszcze tzw. "chirurgiczna" :) góra jest ...precyzyjna iiii...skora "tamta" jest ostra to ta jest ..."tępa" :) , sprawdza się w niektórych gatunkach muzyki niestety nie w moich prefenencjach :hyhy: .

Ja lubię :) "naturalną" górę, niestety ...mój zasób słownictwa sie wyczerpał by ją ...opisać :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryku ...Włosi mają kupę dobrego sprzętu caraudio (pomińmy potentatów Hertz itd. choć i tu są kozackie modele) to raczej takie...mniejsze manufaktury ( AD, PHD, inne jeszcze mniej znane) niestety taki stan odbija się na ...cenach, stąd spore ryzyko "wtopy" i małego obeznania userów.

Coral to pewnie będzie w ten...deseń , niestety nie znam co zacz.

P.S. Juz spory czas krążą po Allegro takie grajki : Zestaw Coral

Patrzę sobie na to to i ...wolę takie coś 300 razy bardziej niz piździngi i inne tego typu ( nawet w ciemno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryku ...Włosi mają kupę dobrego sprzętu caraudio (pomińmy potentatów Hertz itd. choć i tu są kozackie modele) to raczej takie...mniejsze manufaktury ( AD, PHD, inne jeszcze mniej znane) niestety taki stan odbija się na ...cenach, stąd spore ryzyko "wtopy" i małego obeznania userów.

Coral to pewnie będzie w ten...deseń , niestety nie znam co zacz.

P.S. Juz spory czas krążą po Allegro takie grajki : Zestaw Coral

Patrzę sobie na to to i ...wolę takie coś 300 razy bardziej niz piździngi i inne tego typu ( nawet w ciemno).

Tyle, to ja wiem, ale z postu Zip'a można wywnioskować, że wie coś więcej na temat tej marki, a ja chętnie bym się dowiedział conieco.

 

 

Są też wooferki 5" z tej firmy, ponoć seria z bmw e36, więc mogłoby to sugerować, że to jednak nie jest jakaś rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryku ...Włosi mają kupę dobrego sprzętu caraudio (pomińmy potentatów Hertz itd. choć i tu są kozackie modele) to raczej takie...mniejsze manufaktury ( AD, PHD, inne jeszcze mniej znane) niestety taki stan odbija się na ...cenach, stąd spore ryzyko "wtopy" i małego obeznania userów.

 

No ja wlasnie zaryzykowałem, mam cały zestaw PHD i wczoraj wrociły moje tweetery PHD AF 1.CW jak poje*any siedziałem do 21:30 na parkingu pod blokiem, montowałem (zamiana z TEC LS 29 Neo) i słuchałem muzyki.... jak one pieknie grają... :hyhy:

 

Szkoda własnie ze jest troche zbyt słaby marketing tych małych włoskich firm. Kurde te głosniki naprawde fajnie grają ale ludzie boją sie je kupować bo myslą ze wtopią kasę.

 

No nic, juz pewnie w swoim komplecie, jak sie oczywiscie uda, przyjadę na najblizszy spot to bedzie mozna posłuchac "włoszczyzny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo coś takiego :ESB speakers To chyba też Włosi (sadze po jezyku w PDFach) może się nie znam ale ...nawet wzrokowo wyczuwam niezły hałent :) to coś...musi grać no wyjścia innego nie ma :hyhy: , wnikliwi pewnie sobie wyczują sporą analogię do niejakiej firmy ...ZAPCO :) .

Wracając do interesujących Cię "prawie Stegów" :hyhy: jak byśmy mieli możliwość zajrzec we flaki od razu byłoby wiadomo co to.

 

Czasem można coś takiego wyrwać od (Pana Zenka ) na szrotach za drobne, bo to nie pajoner więc jest bee :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do po 650,nie wiecie jak bedzie sie zachowywal z jlaudio450/4slash? bo teraz mysle tego slasha bede mial do helix p10 zeby wyciagnac z niego co sie da,a do dego mozej akis inny wzmak uzywka jakas za 600zl,ale czy to ma sens,za ta cene nie kupie chyba nic bardzie muzykalnego od tego slasha i ten wzmak starczy chyba zeby pogonic przod i tyl co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak radzili? No powiedz teraz ze ten slash to wzmak nie zaciekawy,ja chce wlasnie tego slasza bez odmowy! :) wiem ze to dobry wzmak a nawet b.dobry! najwyzej na przod sie kupi stega hi hi,ale mam nadzieje ze to bedzie nie potrzebne! :hyhy: Nie marwie sie,ale ktopyta ten nie blodzi. :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...