Skocz do zawartości

Vw Tiguan audio


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów gdyż jestem tu po raz pierwszy :rotfl:

 

Na początek chciałem zaznaczyć że jestem zapalonym "użytkownikiem" audio a nie zapalonym "instalatorem" więc moje doświadczenie w tym zakresie jest marne.

 

Moje pytanie: chodzi mi o przyzwoity zestaw audio do Vw Tiguana. Czy ktoś z Was miał może do czynienia z takim autem ? Do teraz używałem zestawu 3 drożnego morel elate 6-3 w innym aucie. Problem polega na tym że w Tiguanie nie da sie wsadzić do drzwi trzech głośniczków :) :) :) Szukam więc czegoś 2-drożnego co będzie grało choćby podobnie. W drzwiach z tego co udało mi się wyszukać gdzieś w necie jest miejsce na 20cm głośnik + tweeter (moge się mylić, nie mam jeszcze autka wiec nie mam jak sprawdzić)

 

Macie jakieś pomysły ?

 

Będę wdzięczny za porady / sugestie / podpowiedzi

 

Pozdrawiam i z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, dzieki za odp.

 

w takim razie trochę się rozpiszę.

 

1. Słucham praktycznie wszystkiego.... Soul, R&B, Pop, RAP, Rock, Metal, Jazz, ... generalnie baaaardzo dużo czasu spędzam w aucie i jak się jedno znudzi to wrzucam coś innego...

 

2. na same głośniki do przodu to tak najlepiej do 2000pln. (no chyba ze przykładowo za 2300 jest jakis genialny zestaw to pewnie sie skusze...)

 

Z poprzedniego autka zostało mi:

radio Pioneer P88RS, kable audisona, wzmacniacz audison lrx 4.300 i jeszcze jeden audison lrx 2.150.

 

Pierwsza opcja jest taka że chciałbym to wykorzystać zeby ograniczyc koszty, druga jeśli mi doradzicie ze lepiej to sprzedać i kupic cos innego to pewnie tak zrobie.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego od razu sprzedawac...... :rotfl: Nie są to "słabe" klocki wiec potrzebujesz tylko odpowiednich głosników (a nawet niekoniecznie)

I głosników wszsytkich nie montuj tylko w drzwi bo od czego są słupki :) Poza tym jesli masz jeszcze te morelki i taki setup Ci odpowiadał to nie widzę problemu zeby go przenieść do Tiguana.

 

Zobacz jak np. kolega Marcin u siebie zrobił 3-drogi http://strefacaraudio.pl/forum/topics4/car...-307-vt6795.htm, moze Raadek w swoim topicu o Yarisie wrzuci fotex'y słupków (tez są tam 3 drogi i fajnie wygladają), takze wiesz nie przekreslaj jeszcze wszystkiego. Jesli masz to wszystko ze starego samochodu to przypuszczam ze oddając samochod w "odpowiednie ręce" w kwocie ktorą miałes przeznaczyc na głosniki przednie, zrobią Ci profi instalkę z wygłuszeniem matami CA + słupex'y pod 3 drogi na gotowo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, szczerze ze w Krakowie nikogo nie znam kto by Ci dobrze to zrobił (mimo ze pewnie ktos taki tam jest)

 

Natomiast z tego co sie orientuje i ich znam i wiem ze takie rzeczy potrafią dobrze zrobic to np.:

 

w Warszawie - user: Herdi (www.gae.pl), user: Raadek

w Plocku - user: Maxtz

w Gliwicach - Audiomaniak (p. Józef Wężowski)

w Reda - user: Mehow

 

pewnie jest tego wiecej ale ich znam, robotę ich widziałem i nie są to osoby, u ktorych bedziesz tzw. "krolikiem doświadczalnym". Bo tym sie zajmują na codzien i "troche" już aut spod swojej ręki wypuscili w swiat.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak bede miał autko juz to się umowie / podjade gdzieś blisko i moze nie bedzie trzeba nic zmieniac tylko jakos to sprytnie wsadzic.

 

Dam znac potem co dalej w tym temacie - moze sie komus przyda.

 

dzieki, pozdrawiam i trzymajcie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...