Skocz do zawartości

nowy średni vs stary dobry kondensatro (podobna cena)


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dyletam wlasnie taki jak w temacie, czy lepiej kupibć tego niebieskiego dietza czy AIV, czy HELIX DPC 1000, czy LIGHTNING AUDIO LSM10TB, STEALTH. Są to kondki z allegro, aktualnie sie tam znajdują, ale nie wiem ile uzywane mogą mieć, a z czasem ich pojemnosc podobno spada. Chce kupić by sprawdzić czy dalej będą spadki napięcia, bo połączenia wszystkie aku, altek, karoseria, wszystko sprawdzone i sprawy nie załatwiły kabelki, zasilanie to 50 mm2, masa poprawiona tez 50 mm2. W sumie i tak nie jezdze na ful odkręconym przęcie ale chce wyeliminowac nawet te minimalne wahania prądu które juz zaczynają sie przy 80 % regulacji :kwasny:. Moze pomoze moze nie te 150 zł najwyzej w plecy bd :]. Bd mieć najwyzej jakiś "bajer" w bagaju który pózniej upchne jakiemuś łosiowi za 200 i tyle http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to eskort 96r, stary grat, nie chce w niego pakować kasy, wole sobie za rok kupić jakąś audi a4 w kombiaku a jak wiecej odłoze to a6 tez w kombiaku :kwasny:, wtedy dokupuje drugie tyle sprzętu, altek 160A jakiś wpakuje i bd sie cieszyc muzyczką :] (narazie takie fantazjowanie http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif )

 

[ Dodano: 2010-02-28, 17:41 ]

No dobra, z heliksem aukcja nie wyszła :D, to teraz ostatecznie, nowy dietz 21000 cap czy uzywany AIV golden precissional

 

[ Dodano: 2010-02-28, 17:44 ]

Ok to teraz ostateczne pytanie, bo z heliksem sie aukcja nie powiodla ;p, nowy dietz 21000 cap czy używany AIV power cap 100 ? Z tego co wiem to parametry te same praktycznie opór wewnętrzny ok 1.5 Mili om, pojemność około 0,9 F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...