Skocz do zawartości

rockford r1S412


emce
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mianowicie bede budowal skrzynke pod ten glosnik. bedzie to zamknieta buda i uznalem iz wymiary ktore przewiduje producent mi odpowiadaja ewentualnie je troche zmienie zachowujac litraz skrzyni. wychodzi tam chyba 23 litry czy cos takiego. msuial bym sobie zerknac. ale mianowicie moje pytanie brzmi: jak juz sklepie sobie skrzynke, to wygluszac ja od srodka? jaki to ma wplyw na litraz skrzyni? zmieni sie? wtedy starac sie robic wymiary skrzyni tak aby po wygluszeniu zachowala litraz jak trzeba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

mianowicie bede budowal skrzynke pod ten glosnik. bedzie to zamknieta buda i uznalem iz wymiary ktore przewiduje producent mi odpowiadaja ewentualnie je troche zmienie zachowujac litraz skrzyni. wychodzi tam chyba 23 litry czy cos takiego. msuial bym sobie zerknac. ale mianowicie moje pytanie brzmi: jak juz sklepie sobie skrzynke, to wygluszac ja od srodka? jaki to ma wplyw na litraz skrzyni? zmieni sie? wtedy starac sie robic wymiary skrzyni tak aby po wygluszeniu zachowala litraz jak trzeba?

mogłbys podac wymiary tej skrzyni? tez mam ten glosnik i chcialbym zbudowac skrzynke, ale chce ze sciana ukośną, producent w instrukcji podaje tylko prostopadłościan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wybieram opcje ukosna to mi zeruje wszystkie wymiary

 

 

 

----------------------------------------------------------

ok, juz znalazlem, 29L; link do sklepu ze skrzyniami:

http://www.elektrodor.pl/skrzynia-mdf-rockford-fosgate-r1s412.html

wpisalem na stronce RF i jest ok:D dzieki i pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...