Skocz do zawartości

Seat Cordoba dobór car audio .


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym zasięgnąć paru rad :kwasny: . Otóż posiadam samochód marki Seat Cordoba sedan.

Mam teraz w samochodzie to :

 

-Radio już mam jest to Alpine ida-x300

 

-Głośniki na przód, mam na razie Dsk 165. Potem się zmieni jak będzie za mało.

 

-Sub z bass reflex'em i głośnikiem 300mm Crunch Gts (Jak ten głośnik mi nie wystarczy włożę inny pewnie Re Audio )

 

To już mam

 

A teraz mam parę pytań.

-Jaki do tego wzmak ? do 500zl na razie.

-Czy wkładać w deskę głośniki 87mm ?bo jest w desce na nie miejsce oryginalnie . Bo chciałem tam wstawić Hertz 87mm. Czy jest sens?

-Czy jak mam w tylnej półce głośniki 4x6, czy jest sens wkładania tam 6x9 - Hertz 6x9 (bo ta półka z tyłu jest odizolowana solidna blacha na całej szerokości tylnej półki . Bo czytałem na forum ze to błąd jak się ma sub w bagażniku i w półkę wkłada się 6x9.Ale nie wiem czy to się odnosi do wszystkich pólek czy tych w hatchback'u czyli drewnianej.

- No i nie mam wyciszenia, ale zrobię teraz. Dać same maty czy jeszcze jakaś piankę ?

 

Bardzo proszę o pomoc, bo w tym temacie jestem trochę cienki, a chciałbym zrobić fajnie grające audio http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Jak coś napisałem źle to bardzo przepraszam i proszę mnie poprawić .

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki do tego wzmak ? do 500zl na razie.

Nowy czy używany :?:

 

 

Bo chciałem tam wstawić Hertz 87mm. Czy jest sens?

Nie :hyhy:

 

 

 

Czy jak mam w tylnej półce głośniki 4x6, czy jest sens wkładania tam 6x9

Jak wyżej :kwasny:

 

 

Zamiast wydawać kasę na niepotrzebne głośniki wygłusz porządnie drzwi (jak to zrobić to google Ci pomoże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...