Skocz do zawartości

ALPINE CHA-S604 - kieszeń na płyty i inne pytania


Morfi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Pytanie nr. 1

czy powyższa zmieniarka poradzi sobie z kieszenią na 12 CD?

 

Otrzymałem ją w prezencie, jednak jest bez kieszeni i takową chciałbym dokupić.

 

 

Druga sprawa, to radyjko. Wcześniej u siebie w aucie miałem Naka CD700 i teraz rozglądam się za czymś innym (tańszym, jednak również na poziomie). Skoro już dostałem zmieniarkę w prezencie, to postanowiłem, iż skuszę się na jakąś alpinkę (a miała być naka). Budżet to 600 PLN na radyjko. Docelowo będzie to grało tylko i wyłącznie pod wzmacniaczami oraz przodem prawdopodobnie DLS lub Dego (nie jestem jeszcze zdecydowany na te klocki).

Tak więc przeglądając wszelkie testy itd wybór pada pomiędzy:

- CDA-9853R

- CDA-9833R

- CDA-9856R

- CDA-9815RB

- CDA-9812RB

To są główne obiekty moich zainteresowań. Proszę o podpowiedź, co z tego wybrać. Powiedzcie mi również, jak w CDA-9853R sprawuje się glide touch? Czy to nie przeszkadza i nie psuje się? Inne pytanie, jak w CDA-9856R sprawuje się gałka? Wybór jest trudny, jednak po przeszukaniu forum można stwierdzić, iż dwa ostatnie radia odpadają w przedbiegach. Czytając testy userów zostają trzy pierwsze, ze wskazaniem na 53R, jednak obawiam się tego dotyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy powyższa zmieniarka poradzi sobie z kieszenią na 12 CD?

To 6 płytowa zmieniarka więc nie ma opcji wciśnięcia do niej tak wielkiego magazynka.

Otrzymałem ją w prezencie, jednak jest bez kieszeni i takową chciałbym dokupić.
Prawdopodobnie kupisz zmieniarkę z magazynkiem w cenie samego magazynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak moim zdaniem odpuść sobie Alpine Cda-9856R. Miałem je i nie pasowała mi tam góra poprostu nie była wyraźna. Nie mam rewelacyjnych klocków ale na Clarku gra mi to lepiej. :kwasny: A gałka hmm... radio które miałem miało 3 albo 4 lata i nie było problemów :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...