Skocz do zawartości

Jakie radio bo ja juz sam nie wiem


kinek21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość laurenth1981

Widzę, że z wielkopolski jesteś, więc jak będzie najbliższy spot to wpadnij do nas i posłuchaj kilku radyjek :rotfl:

Będziesz wiedział co bardziej chcesz i co ci się bardziej podoba :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, wyjasnij rożnice w brzmieniu pomiędzy modelem 9831 a 9833 a 9835

 

Nie wiem jak mam Ci przedstawić tą różnicę. Słuchałem prawie każdego modelu alpiny z serii 98xx na różnym sprzęcie jak i na takim samym sprzęcie kilka jednostek i nie tylko ja doszedłem do takich wniosków jak napisałem wyżej. Z wymienionych modeli z serii 98xx najlepiej gra 9835R i to nie podlega moim zdaniem żadnej wątpliwości a różnica pomiędzy 9833R a 9830R lub 9831R jest znaczna. Śmiem twierdzić że 9833R gra dużo lepiej niż nawet 9855R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laurenth jakies namiary,czy o ciebie chodzi :( sajgon ja nie mam o tym pojecie,nie mam smykalki dotakich rzeczy jak bym to zrobil to dopiero bylby sajgon :(

 

[ Dodano: 2010-02-21, 13:15 ]

Aalpina 9831 w porownaniu do 9855 jak wypada,bo 9855 jak narazie widze wszyscy najlepiej zachwalaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aalpina 9831 w porownaniu do 9855 jak wypada,bo 9855 jak narazie widze wszyscy najlepiej zachwalaja

 

Przeczytaj jeszcze raz swój temat tylko uważnie i ze zrozumieniem, a zobaczysz że jednak jej nie zachwalają... Swoją drogą zerknij sobie na alledrogo i zobacz ile tych jednostek jest na rynku wtórnym to też o czymś świadczy według mnie.

 

Podkreślam tutaj według mnie i tego co ja miałem dane posłuchać kolejność ustaliłbym w ten sposób.

 

1.9835R

2.9833R

3.9855R

4.9812/13/15RB

5.9830/31R

 

Z serii 78xx mógłbym Ci jeszcze polecić dobre a nie drogie jednostki. 7873R 7893R 7894R można je również w dobrych pieniądzach kupić a na początek to bardzo dobra jednostka 7893R i 7894R to starsi bracia 9812RB i 9815RB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUz kupiony clarion 788 i sru,od poczatku ciagnelo mnie do tego clarka i kupilem to co chcialem,to moj 1 sprzet takze napewno mi sie spodoba,zdania sa podzielone o tym radiu duzo negatywow ale tez pozytywow ,na poczatek moze byc to moj 1 sprzet! :(

 

Teraz z kablami bede kombinowal hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czy ktoś ma bezpośrednie porównanie ALPINE CDA-9831R do CDA-9833R?

 

Albo porównanie wyżej wymienionych do ALPINE CDA-9813R i ALPINE CDA-9815R

 

Mam na myśli aspekty brzmieniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy ktoś ma bezpośrednie porównanie ALPINE CDA-9831R do CDA-9833R?

Sądze, że po takim czasie moja wypowiedź już Ci się nie przyda, ale może przyda się komuś innemu, kto będzie to czytał...

Swego czasu miałem jeden i drugi model. Różnica między nimi jest znacząca. O ile charakter brzmienia jest zbliżony, o tyle przestrzeń jaką buduje 33-ka plasuje ją o klase wyżej. Tak naprawdę dopiero w przypadku 33 można mówić o głębokości sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jakie radio polecacie do kwoty 400 zł?

Co do sprzętu to to w bagażniku mam Suba MTX 12" 250RMS, wzmacniacz Eyebrid 1y500, na przodzie póki co seria (bmw e36, pakiet Hi-fi, przód 6 głośników 13,10 syki)

 

Słucham głównie popu\lekkiego rocku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie czy te 33/35 są aż tak kolosalnie różne brzmieniowo od 53/55? To mnie trochę ciekawi bo chyba nie chodzi tylko o różnice w łatwości obsługi i braku tego denerwującego paska? Pozostale funkcje są jak mi sie wydaje bliźniacze? Co zatem wpływa na fenomen 35 względem 55 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...