Skocz do zawartości

Modernizacja Przodu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny :hyhy::D chce absolutnie zostawić tył bo w koncu trafiłem idealnie to co sobie wyobrazalem i posłuchalem parunastu sprzętów kolegów ale to wogóle nie bylo to, za dudniące, przebarwione, za płytkie, za mało precyzyjne az przez przypadek po zmianie wzmaka idealnie sie dopasował do subwooferów jakie mam jest po prostu malina ale teraz wlasnie... przód został wg mnie najsłabszym ogniwem w moim audio. I pytanie, czy wzmak na przód jaki mam w opisie jest dobry jakosciowo ? ktoś kiedys go miał porównywal ? Ja tylko raz czytalem ze gra na miare serii alpiny V12, zestaw odseparowany jaki mam z tego co sie juz wczesniej dowiedzialem nie nalezy do szczególnie jakosciowych, w sumie wg mnie gra po prostu troche lepiej niz audio seryjne tyle ze tez troche głosniej :D i myslalem a moze sie szarpne na cos drozszego tak do 500 - 600 zł. Aby oczywiscie tez miały troche mocy z 80 wat minimum ale najlepiej 100-120 (jesli oczywiscie zostane przy wzmaku jaki mam). Co mi sie nie podoba spytacie. Ciezko okresilić troche taki za płytki, płaski, chropowaty dzwięk. Coś przyjemniejszego chcialbym. Słucham i hh, czasem techno, ale szczególnie wsłuchuje się w rock, relaksacyjną. Przetworniki z naturalnym dzwiękiem. Z góry dzięki za jakiekolwiek wypowiedzi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdragon8904, z tego co pamiętam (chyba że sie mylę) to już Ci pisałem kiedyś żebyś podmienił wzmacniacz na próbę bo jakoś mi się ten sinus nie widzi :/

Masz teraz Dcx 1000.4 tak więc nic prostszego podepnij go do przodu i zobaczysz czy będzie różnica bo mi się wydaje że powinieneś wymienić wzmacniacz a nie głośniki :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...