Skocz do zawartości

Alpine CDE-112RI -czy to dobry wybór?


jaco.37
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich maniaków CA.

Zmuszony jestem do wymiany radioodtwarzacza.Kwota jaką dysponuję na sprzęt to około 700zł.Interesuję mnie sprzęt tylko nowy i musi to być Alpine.Całe życie miałem same PIONNERY /ostatnio DEH-P40MP/ więc czas na zmiany. Słucham rocka i techno .Radioodtwarzacz będzie "napędzał " przednie głośniki HELIX DB 62.1 .Drzwi zostały wytłumione matami akustycznymi.Posiadam również wzmacniacz i tubę- marki nie będę przytaczał /żeby się nie śmiać/ ale jak dla mnie gra to zacnie.I mam takie pytania:

1.Czy ma może ktoś taki sprzęt i czy jest z niego zadowolony? Jaki ma bas i soprany?

2.Czy w podobnej cenie jest może coś innego wartego uwagi?

3.Czy to jest model na 2010? No i kiedy Alpine wypuszcza nowe modele?

Więc czy to http://www.allegro.pl/item909049311_alpine...i_pod_krak.html (ALPINE CDE-112RI) -to dobry wybór?

Z góry wszystkim DZIĘKUJĘ i PROSZĘ o pomoc !!!

 

[ Komentarz dodany przez: balcer: 2010-02-16, 10:20 ]

Niepodpisane linki, zgodnie z regulaminem warn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

 

ja mam obecnie DB pod Clarkiem dxz 948, jest bardzo przyjemnie, dynamicznie i szczegulowo, mozesz sie spytac chłopakow co byli na spocie w kato.

 

Ja rowniez słucham Rocka regge i te klimaty

 

Ale czas na zmiany :P

 

z tego co wiem racej nie warto inwestowac w serie CDE, raczej CDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zależy Ci na gwarancji, bo nie znam innych logicznych uzasadnień wyboru nowego radia marki Alpine w cenie do 700zł.

W cenie do 700zł można kupić używane (zadbane) radio o poprawnym brzmieniu.

 

Link do rozsądnej propozycji w rozsądnej cenie, model może nie najnowszy ale bogato wyposażony i raczej według rankingów wysoko oceniany:

http://allegro.pl/item918958819_alpine_cda_9855r.html ALPINE CDA-9855r

http://www.audiophile.pl/n/28_radioodtwarzacze_cd-mp3 ALPINE CDE-112RI

 

Wiem/przypuszcza, że reszta Twojego sprzętu jest z niższej półki ale przynajmniej nie będziesz się wstydził następnym razem napisać jakie masz radio....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to nie przekonują mnie takie wynalazki....

Ostatnio kupiłem kenwooda KDC-96r (deck z 1994r) i grał o niebo lepiej od wielu odtwarzaczy, które do tej pory miałem.

 

Według mnie CDA-9855r będzie lepszym wyborem niż to radio z "Twojej" aukcji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981

Ostatnio zakupiłem starą wersję Alpine CDA 7876 i choć odtwarza to tylko cd - to musze powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony, bo radio gra nad wyraz czysto. Lepiej kup lepsza używkę niż gorszą nówkę

A za 700pln to kupisz już całkiem przyzwoite radyjko - oczywiście tylko seria CDA się liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc, zdałem sobie sprawę że nie koniecznie co nowe musi być lepsze. Zdecyduję się chyba jednak na używkę. Jeszcze to sobie na spokojnie przemyśle, zacznę lepiej się przyglądać używkom jak się coś trafi w dobrej cenie to wezmę.

Jeszcze raz dzięki i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...