Skocz do zawartości

Kompletacja sprzętu - jaki sub ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To mój pierwszy post na forum, mam nadzieję że go nie spalę

Co już mam...

- RF T162s będa grały w panelach

- u-Dimension Junior 5.2x do napedu przodu, troche mocowo mało, ale nie do końca mi o to chodzi.

- Zasilajace 25mm

- Głośnikowe 2x4mm (niskie) i 2x2.5mm (tweetery)

- RCA Stinger HPM dream

- Jednostki mam dwie Alpine 9886 i JVC KD-LHX 552 Exad (o dziwo mam w planach użyć tego JVC )

- JBL Decade DA 1002 (w mostku 300 W )

Teraz moje pytanie... szukam suba pod tego jbl.

Instalka bedzie w Clio 1. Muzyki słucham różnej, ale głównie rocka (linkin itp.)

Suba szukam raczej w małej skrzynce (15-20l) bo mam podtlenek LPG-power . Ale w ostateczności może być troszke więcej...

Zastanawialem się nad Intertechnik mds08

Cenowo ok 400zł mogę wydać ze skrzynka (może być jakaś używka). Chyba że nowy głośnik ,a budkę sam poskładam.

Jakieś inne propozycje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy wożę ze sobą DLS W710 i muszę stwierdzić, że w ok 20l closed sprawdzą się znacznie fajniej niż w 35l@35Hz, w obydwu przypadkach pędzone Philipsowymi 150W. W obudowie zamkniętej jest bardzo punktualny, ale potrafi również zatrząść lusterkiem, bardzo dobrze czuje się w tej budzie i potrafi więcej niż tylko uzupełnić pasmo, więc z ręką na sercu polecę Ci ten przetwornik, za 400zł powinieneś kupić zadbaną sztukę :wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...