Skocz do zawartości

Granie w 206-sce


troopers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U Raadka jak zwykle pełna profeska :P.

 

Słupki które mi robił, również nie są ukierunkowane na twarz a mimo to scena jest dokładnie tam gdzie być powinna, wszystko jest słyszalne dość wysoko i jak najbardziej poprawnie (aktywka) :oczami:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dziwne wrażenie ze grają pod szybę a nie na ludzi - choć może to tylko złudzenie przez te zdjęcia...

To nie złudzenie-nie graja na słuchacza.

poza tym nie wiem czy najlepszym pomysłem jest prowadzenie kabli prądowych razem z głośnikowymi... z tego zdjęcia wygląda, że można je było rozdzielić, no i chyba trzeba byłoby to zrobić...

W czym to przeszkadza,masz jakieś doświadczenie z tym?

Skoro tak twierdzisz to powiedz jak doprowadzasz kabel głośnikowy do drzwi.Przecież przez przelotkę też idą kable prądowe np.el.szyb) a często kabel wędruje bezpośrednio przy kasecie bezpieczników.

czy oprawka bezpiecznika tak sobie leży luźno??

Jest przymocowana i nie ma możliwości się przemieścić.

a co do kabli w tweeterach to jest to normalny objaw w PB2xl-6c...

Na pałerbasa może i to normalne ale nie normalne jak na głośniki które trzeba jakoś zamontować w aucie.

gdzie subik??

Subwoofer'a nie ma w aucie bo skrzynka zrobiona pod konkretny głośnik okazała się niewłaściwa.Głośnik nie wszedł we frezowane miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ ja się nie obrażam Panowie :) po prostu miałem parę wg. mnie ważnych uwag technicznych i tylko chciałem zapytać czy to złudzenie czy nie i jeśli nie to uzyskać jakieś wytłumaczenie... nie uważam się za wybitnego znawce i dlatego z takich tłumaczeń można czasem wiele dla siebie wyciągnąć..

 

powiedziałem, że wykonanie podoba mi się bardzo bo jest to zrobione bardzo estetycznie, a dla mnie to jest najważniejsze!

 

co do połączonych kabli, to u mnie przynajmniej jak wszystkie poszły osobno i to tak że nie leżą przy sobie poprawiła się jakość "ciszy", bo wcześniej pojawiały się małe zakłócenia (minimalne) prawie niesłyszalne na graniu...

 

tak jak powiedziałem czekam na komplet zdjęć jak już będzie subik no i na odsłuch w Bronku http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

 

PS

w tym roku na Zlocie :rotfl: będzie niezła konkurencja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w pasywce bardziej sie ustawia tweetery bardziej na siebie a w aktywce wlasnie na twarz

Z czego to wynika?

Pozdr.

Kamyk

 

a mnie sie o to kolego Kamyk nie pytaj, bo ja za cienki bolek jestem. To nie jest moja profesja i odwykłem od dawania rad w czyms czym sie nie zajmuje (bardziej polegam na tych co mają juz wyrobioną marke w tej dziedzinie). Bo "forumowych specjalistów" jest tu mnostwo. Sam kiedys taki byłem ale wyciagnalem jakis czas temu wnioski i nie zabieram sie za wpajenie na sile komus czegos co jest mi tak naprawde obce......

 

Tak jak napisałem w moim poscie (a nie tylko wyciecie zdania z kontekstu całej mojej wypowiedzi), ze cos mniej wiecej takiego usłyszałem w wypowiedzi telefonicznej z jednym z "cenionych" w tej branzy człowiekiem ze Sląska (podpowiem dokladniej z Gliwic), pewnie wiesz o kogo chodzi.

Jak masz ochote to zadzwon tam i jesli bedzie mial czas na pogaduszki i bedzie chciał sie podzielić tą wiedzą to....... bedziesz mial szczeszcie i znajdziesz odpowiedz na swoje powyzsze pytanie.

 

Pozdr.,

disaster3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że właśnie wiesz coś więcej w temacie i pomożesz mi to zrozumieć.

P. Józefa zostawię w spokoju - myślę, że ma wystarczająco roboty. Poza tym wiedza kosztuje :)

Pozdr.

P.S Sorki dla autora tematu za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. A może w tej podsłuchanej rozmowie chodziło bardziej o korekcja czasowa kontra brak korekcji. I właśnie przy braku korekcji ustawia się bardziej na twarz, żeby scena się utworzyła z "przecięcia się" kierunków. Gdy korekcja jest to się uzyskuje przez korekcję czasu a nie ustawienia głośnika a kierunek na twarz uwalnia wtedy detale, które mogą zanikać gdy tweetery nie grają w osi.

 

Takie tam proste, chłopskie rozumowanie;)

 

Też sorki za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...