Skocz do zawartości

2 zmacniacze, kondensator, kable


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zamierzam podpiąc kondensator w instalacji posiadającej 2 wzmacniacze.

 

Jeden z nich napędza przód (GTA460) a drugi suba (HPB1502).

 

Chciałbym podpiąc kondka pod wzmacniacz który zasila suba, a ten od przodu zostawić bez.

 

 

Czy połączenie na schemacie poniżej jest poprawne ?

 

http://img20.imageshack.us/img20/1402/kondek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za upewnienie mnie w tym co sobie wymyśliłem:)

 

Jak z autopsji uważacie - lepiej dać kondka przed rozetka czy na system przedni jest on zbędny i dać go tylko na suba ?

 

Gdybym chciał go dać przed rozetka to do wzmacniaczy miałby jakies 1,5 metra więc raczej sporo, jeżeli tylko na suba to nie więcej niz 0,5m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za upewnienie mnie w tym co sobie wymyśliłem:)

 

Jak z autopsji uważacie - lepiej dać kondka przed rozetka czy na system przedni jest on zbędny i dać go tylko na suba ?

 

Gdybym chciał go dać przed rozetka to do wzmacniaczy miałby jakies 1,5 metra więc raczej sporo, jeżeli tylko na suba to nie więcej niz 0,5m

Jeśli już chcesz dawać kondzia to wystarczy na wzmacniacz zasilający subwoofer, bo tam będą największe chwilowe spadki napięcia.

No i 1,5 metra to trochę za duża odległość by była.

 

PS. Może na masę też daj rozetkę, tzn. od budy 1 gruby przewód do rozety i od niej dwa na wzmacniacze? To nie jest żadne problem, ale PLUS masz tak zrobiony to i masę zrób, będzie dobrze i fajnie;) Tym bardziej, jeśli chciałbyś zrobić jakąś zabudowę to będzie elegancko wyglądać.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...