Skocz do zawartości

Srednie tony w zestawie Dls r6a


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chodzi mi o średnicę w zestawie r6a ponieważ jest nieco wycofana.Radio jakie posiadam to Alpine 7893r i wzmacniacz napędzajacy r6a to Helix hxa 40x podłączony w mostek.Audi b4 dzrzwi wygłuszone matą boll i druga warstwą jest dekarka a otwory montażowe zaślepione blachą aluminiową 1,5 mm na dystansach mdf 3 szt na stronę bez tashek). Wpadłem na pomysł aby w podszybie w oryginalne miejsca włożyć jakieś średniaki.Przeglądając Allegro zauważyłem że bardzo mały jest wybór takich głośników ale natknąłem sie na 10-ki Signat(numer aukcji 903531758).Moje pytanie do wtajemniczonych w temat czy takie głośniki podłączone pod samo radio pomogą cos w średnicy?Nie chce dokupywać na razie oddzielnego wzmacniacza bo to za sobą pociaga juz konsekwencje budowania bardziej rozszerzonego systemu.Pomyslałem jeszcze że jednym z wyjśc aby podłączyc je pod wzmacniacz jest potrzebne by było stworzyć pod nie zwrotnice by ciąc od dołu i od góry.Jak i z czego zrobić taka zwrotnicę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby podłączyć średniaka musisz nie tylko zrobić filtr dla niego ale również przerobić filtry dla woofera i tweetera.W takim przypadku wykorzystujesz dalej tylko dwa kanały wzmacniacza.Podłączenie dodatkowego głośnika pod radio raczej nie poprawi sytuacji a wprowadzi dodatkowy bałagan.Jeśli chcesz kupić średniaki pomyśl o DLS'ach 2,5"...będą pasowały brzmieniowo do systemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...