Skocz do zawartości

Wybór radia Alpine z USB, wybór wzmacniacza


majes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przeszukałem forum w poszukiwaniu radia dla mnie, ale nie polecaliście w tematach żadnych Alpine z USB. Jednak u mnie USB w radiu to priorytet, nie lubię palić płytek (kawałki prawie wszystkie mam w 320 kbps), tak więc zwracam się z prośbą o polecenie mi najlepszego wg Was modelu radia Alpine z USB.

 

Rozmawiałem z kolegą manikiem z Płocka oraz z Gibons. Maniek jedyne co mógł mi polecić to to co sam kupił (CDA-9884) + procesor PXA-H100. Zaś kolega Gibons totalnie nie potrafił mi nic doradzić w kwestii radia z USB. Stąd zwracam się do Was forumowiczów o pomoc

 

Radio może być z używki. Radio chciałem doposażyć w procesor, pewnie PXA-H100 z tego względu ze cena jeszcze jest do zniesienia. Czy może w tej sytuacji nie rzucać się na modele Alpine powyżej 1000zł ? Na radio + procek chciałbym przeznaczyć ok 1300 zł. Oczywiście jak nic w tej kwocie się nie znajdzie ciekawego to pomyślimy o zwiększeniu jej, jednak odbędzie się to kosztem innych klocków.

 

Audio składam od podstaw, póki co jadą do mnie DLS R6A które pójdą w drzwi (zostaną dorobione panele). Tutaj dochodzimy do drugiego pytania, jakim wzmakiem zasilić te wooferki ? Maniek polecał Alpine 3544, Gibons polecał signata ram 3 lub udima rmv 21. Myślałem o przeznaczeniu na wzmaka maxxx 600 zł (używka)

 

Jestem zielony w temacie takze proszę o pomoc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi_sound, dzięki za odp, jednak ja bym wolał coś ze stajni Alpine ;] Ewentuuualnieee Pionner. Clarion mi się totalnie nie podoba wizualnie.

 

Co do Alpine to zaczynam poważnie myśleć o CDA-9884R i CDA-9886R. Tylko czy opłaca się pakować w ten wyższy model ? Na 100% będę dokładał proca PXA-H100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionek 88rs z usb jest co do wzmaka ja bym patrzal za alpinka 3539...dls sa pradozerne wiec wiecej wacikow im nie zaszkodzi(zola im podawal mocno :hyhy: ) :zdegustowany: ja nawet bym moze celowal w AUDISON SRX 2S dla nich :P

 

AUDISON SRX 2S

http://www.allegro.pl/item900850765_audiso...ojej_serii.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zawitał u mnie procek PXA-H100.

Dzięki marcin_plock

 

Poszukiwania radia ze stajni Alpine nadal trwają, jak i również wzmaka do R6A ;]

 

[ Dodano: 2010-02-09, 18:56 ]

szerszen, kurcze nie zauważyłem Twojej propozycji jeżeli chodzi o wzmaka, taką alpinkę również polecił mi maniek, polecał również 3544 <= da radę R6A ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym również odsłuchać R6A pędzone np. AA 200.2 - jeżeli źródłem ma być któraś z nowszych alpinek, to wybór wzmacniacza z tej samej stajni może zaowocować barwą dźwięku, która może, ale nie musi Ci przypaść do gustu (choć wskazówek a propos tego ostatniego nie doczytałem, jak również preferencji muzycznych).

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bor, preferencje muzyczne to wszelkiego rodzaju podgatunki muzyki elektronicznej, aczkolwiek czasem jakiegoś rocka się posłucha albo popu ;]

 

na 99,9% na pierwszy ogień pójdzie Alpine 3544 i dla porównania 3539, jak mi się nie spodoba to będę szukał dalej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...