Skocz do zawartości

wzmacniacz za 1000zł


getas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niebawem przytrafi mi się okazja sprzedać mój stary sprzęt CA za okazyjną cenę i zamierzam podnieść nieco poziom mojego audio i kupić coś konkretniejszego. Założenie: dość dobra jakość, jeden wzmacniacz i subwoofer około 250-300w rms + odseparowany przód

 

Na pierwszy ogień idzie wzmacniacz. Planuję kupić coś do około 1000 zł ( przy czym ta granica jest "nieco" elastyczna) , koniecznie 5 kanałowy tak aby jeden wzmacniacz zasilił cały system ( narazie subwoofer i przód ale w przyszłości planuję jeszcze zamontować głośniki do tyłu).

Moje propozycje to:

 

Sinus Live SLA 5505

http://audiosklep.pl/sinus-live-sla-5505-p-764.html

Cena 699zł

 

JBL GTO 5355

http://audiosklep.pl/jbl-gto-5355-p-1937.html

Cena 1200zł

 

Bardziej jestem za JBL bo mam źródło gdzie mogę kupić nowy egzemplarz za 1000zł i to 30 km od mojego domu, no ale nie chce kupować w ciemno. Napiszcie mi proszę jaka jest wasza opinnia na temat powyższych wzmacniaczy. Oczywiście liczę na wasze sugestie

Pozdrawiam Getas :/

 

Aha i jeszcze korzystając z okazji: Czy opłacało by się zainwestować w kondensator przy tym wzmacniaczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie planuje wydać na sprzęt 2,2k z czego na wzmacniacz przeznaczam 1000zł

Radio mam. Jest to LG modelu nie pamiętam. Radio średniej jakości i zamierzam je kiedyś wymienić.

Z pozostałych komponentów zostaną mi kable; resztę sprzedaje i odświeżam sprzęt bo ten już prawie 2 lata u mnie grał

 

Muszę jeszcze skompletować odseparowany przód. Jeszcze mam Lanzar MXKT6 i jestem z nich zadowolony, jednakże "klient" planuje zakupić mój sprzęt tylko w całości i bez nich nie zarobię :rotfl: . Kosztują 300zł/kpl i planuje ponownie je kupić bo jeszcze mnie nie zawiodły. Chyba, że doradzicie mi inny kąplecik

 

Subwoofer miałem Infinity ref w skrzyni zaprojektowanej na tym 4um i też byłem zadowolony. Teraz planuje kupić głośnik do 500-700zł w zależności od tego czy kupiłbym kondensator. Obudowę zbudowałbym we własnym zakresie.

 

Tak więc widzicie kwestia sprzętu jeszcze nie rozstrzygnięta. Mam na to tydzień bo w przeciągu tygodnia sprzedaje serce mojego samochodu i wybieram się do sklepu po nowe, a potem coś co wszyscy lubią, czyli montaż :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem nad 4 kanałówką ale bardziej przemawia do mnie ten 5-cio kanałowy bo cena jest podobna i mam do niego dostęp. Zamiast inwestować w tył mógłbym zastosować bi-amping na przód :zdegustowany: Wykorzystam wzmacniacz w 100%

 

używki nie wchodzą w grę no chyba że takie które mają jeszcze z rok gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...