Skocz do zawartości

radio do 400 zł


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Powiem tyle, że w ogóle się nie znam na radiach... i ogólnie na car audio...

Na radyjko chcę przeznaczyć 400 zł, ewentualnie mogę coś jeszcze dorzucić.

Mam kupione głośniki Clariona SRR6936 6x9 (nie wiem czy Wam coś to mówi )

obecnie mam założone w drzwiach z przodu głośniki pioneera TS-G1302

i myślałbym jeszcze o tweeter'ach.

 

Radio może być używane i mam nadzieje, że nie będę potrzebował wzmacniacza.

 

Pozdrawiam, i proszę o konkrety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kupione głośniki Clariona SRR6936 6x9

 

w drzwiach z przodu głośniki pioneera TS-G1302

i myślałbym jeszcze o tweeter'ach.

 

 

:/:hyhy::wstyd: Wiem ze nie na temat.. i przepraszam.. Ale niemoge sie powstrzymac... Do takiego grania mysle ze wybierz radio ktore Ci sie bardziej podoba No chyba ze masz w planach powazniejsze CA wtedy mozesz zainwestowac w jakies polecane tu W WIELU WĄTKACH radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem - kazdy z nas kiedys zaczynal Rozumiem ze te glosniki 6x9 masz w polce? Nielubie tego robic... ale wygooglaj sobie cos takiego jak "FAQ Nazar"... Polecam takze lekturę tematow na tym forum dotyczacych systemow przednich..czy tam odseparowanych.. W skrocie Ci powiem ze instalacja z tak umieszczonymi glosnikami (plus jeszcze planowane tweetery) jest ..hmm.. bardzo niepoprawna. Jesli Ci to nie przeszkadza - ok. Wybierz sobie jakies radyjko w takiej cenie i bedzie git. Jesli chcesz opinii to szukajka forumowa wypluje kilkadziesiat propozycji. Jesli jednak chcialbys bardziej poprawne granie to poczytaj zadana lekture i wyciagnij wnioski Szkoda wydawac kase na byle co i robic CA byle jak....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...