Skocz do zawartości

Almera - Car Audio


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę zrobić porządny w miarę możliwości przód w moim samochodzie i teraz kilka pytań. Na całość instalacji mam hmm powiedzmy te 500-600 zł mówię tu o wszystkim czyli również o tłumieniu drzwi bo myślę że to chyba podstawa:) Nie jest może to gigantyczna kwota ale jeśli coś będzie ciekawego to może się coś dołoży jakieś parę zł:hyhy: Teraz czego oczekuję. Przede wszystkim to głębokiego, nisko schodzącego, wyraźnego i dobitnego basu. Mniej zależy mi tutaj na wysokich i średnich ale no oczywiście też musi być je słychać. Jednak preferuję więcej basu w aucie. Myślę o jakimś zestawie 165mm odseparowanym ale nie wiem w co dokładnie celować. W bagażniku sub jest, jednak chciałbym uzyskać taki efekt że ktoś wsiada do mnie i mi mówi co mam w bagażniku podczas gdy sub jest odłączony i gra sam przód :hyhy::P Gdzieś czytałem takie coś. Czy to wogóle możliwe w tej kwocie?? Zestaw poójdzie pod wzmacniacz 80 w rms oczywiście wg producenta ale audiofilem nie jestem. I chcę się sam przekonać jaka jest różnica między wzmakiem "made in china" od takiego porządnego. Ale to z czasem:) Przód po prostu musi grać ostro, nisko i dosyć głośno, zwłaszcza basem. A więc czekam na odp. Z góry dziękuję. Pozdro

PS: Auto to sedan więc chyba trudne do nagłośnienia... :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam hmm powiedzmy te 500-600 zł mówię tu o wszystkim czyli również o tłumieniu drzwi
Przede wszystkim to głębokiego, nisko schodzącego, wyraźnego i dobitnego basu. Mniej zależy mi tutaj na wysokich i średnich ale no oczywiście też musi być je słychać. Jednak preferuję więcej basu w aucie.

:szok::hyhy::hyhy::P:D

joł DiKej :D uzyj opcji szukaj na poczatek!! to nie boli a od czytania takich postow jak zaprezentowales to userow bedzie glowa bolala :D:D

PS: Auto to sedan więc chyba trudne do nagłośnienia.
jak kazde inne :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się z ciekawości czemu akurat te głośniki. Czy one po prostu pasują do moich "oczekiwań". A i jak narazie dzięki wszystkim za porady:) 150 wat to sporo wiem że trzeba to używać z głową, wiem że nie ustawia się wszystkiego na full. Więc myślicie że te sinusy będą najlepsze dla mnie?? nie lepiej dorzucić parę zł i kupić coś troszkę lepszego?? (Podoba mi się ich pasmo przenoszenia od 30-20000 Hz nie wiem czy słusznie ale te głośniki schodzą chyba dosyć nisko)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...