Skocz do zawartości

Jakie Radio


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje radia do 500zł, najlepiej gdyby miało przynajmniej 2 wyjścia RCA, co polecacie w tej cenie? Radio oczywiście ma byc NOWE!

 

Ja znalazłem takie:

Pioneer DEH-P3100

Alpine CDE-101

Kenwood KDC-414 Tylko te chyba mają po 1 wyjściu RCA ;(

 

Znajde w ogóle jakieś z dwoma wyjściami RCA do 500zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kasie warte uwagi jest JVC KD-G731. Ostatnio kolega wymienił swoją alpinkę (tyle, że z serii CDE, było to chyba CDE-111R) i godnie zastąpiło. Ale i tak w tej kasie miałbyś na prawdę porządną używkę, nawet w idealnym stanie. No ale nie kuszę. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z jakością tych clarionów w porównaniu z tym co dałem powyżej ?

Np. tego clarionka cz209 http://allegro.pl/item900784857_clarion_cz...ra_gratisy.html

Bo do mnie jakos Alpine i pioneer najbardziej przemawiają, chociaż nie będę się przy tym upierał :)

500zł za takiego parkota... Jeśli chcesz dobrego grania-a nie zwykłego grania- to przełam się i pomyśl nad używką, bo w tej cenie można kupić naprawdę dobre radyjko... No chyba, że koniecznie nówka i z usb sd auxami itp. to niezależnie co kupisz będzie dobrze, każde radio zagra więc wybierz takie które Ci się podoba i jest w dobrej cenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że z używek bym lepsze wyrwał, ale nie bede mieć gwarancji i jakoś nie chce potem sie wkurzać że wydałem tyle kasy i sie spier...ło i nie ma gwarancji....

to następnym razem zrobisz tak, że kupisz nowe :) jeśli kupisz dobre, nie grzebane to nie ma prawa się nic spier.. jeśli będziesz użytkował z głową :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarion o ktorym myslalem to dxz388 nie gorszy napewno od twoich propozycji , jasne ze tak jak koledzy pisza lepiej uzywka bo jakosc bedzie sporo lepsza ale jak ktos nie jest audiofilem i woli miec gwarancje to rozumiem :)

jeśli mówi o wyjściach na wzmacniacze to raczej planuje rozbudowę.. i różnica w dźwięku będzie potężna..

 

zastanów się dobrze, bo potem będziesz pluł sobie w twarz i szukał kupca (którego w tych czasach nie jest łatwo znaleźć). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja propozycja jest taka aby dorzucic pare złoty-gora 100zł) i bedziesz miał i nowe i lepsze.. Faktycznie 500zł to jest taka bariera miedzy czym w miare przyzwoitym..

Może jakiś przykład radia za te 600zł podasz?

 

 

Jeśli chcesz dobrego grania-a nie zwykłego grania- to przełam się i pomyśl nad używką, bo w tej cenie można kupić naprawdę dobre radyjko...

Prosiłbym także o jakies przykłady

cda-9857r coś takiego by się nadawało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Jeśli chcesz dobrego grania-a nie zwykłego grania- to przełam się i pomyśl nad używką, bo w tej cenie można kupić naprawdę dobre radyjko...

 

Prosiłbym także o jakies przykłady

cda-9857r coś takiego by się nadawało ?

Pewnie zależy Ci też na wyglądzie. jeśli nie to popatrz za Clarionem DXZ658RMP lub Nakamichi CD 300. Neutralne granie jak dla mnie, sprawdza się w reggae, rock'u.

 

Ta alpinka co podałeś byłaby całkiem dobrym rozwiązaniem. Zwróć uwagę jeszcze na CDA-9856, czy CDA-9853 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie dobrze poszuka po sklepikach internetowych to robia wyprzedaze z roku 2008.. Model moze juz teraz ma 2lata ale kupisz sobie spokojnie cos z seri 6xxx z 2wyjsciami rca, a jak bedziesz uparcie szukał to nawet cos z seri 7xxx z 3wyjsciami rca.. CENEO mozna by przetrzepac bo czasami mozna cos trafic.. Ostatnio kumpel kupił dosłownie rarytas z seri 7xxx z 3rca ze starej dobrej seri (nowy) za 599zł.. Sporo ostatnio widziałem jeszcze sprzedajacych modele 7534, 7537..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenwood :-) Czasami mozna trafic na super wyprzedaz sprzedawców starych kenwoodów których nie sprzedali po nowych rokach i zalegały w magazynach.. Z gwarancją itd.. W ostatecznosci uzywka-serie x534 są prawie niesmiertelne ze wzgledu na lepsza fabryke "nie chinską"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisus91, nie zdziw się z nowymi radiami z Allegro.pl w dobrej cenie, bo zdecydowana większość z nich jest oferowana jak się okazuje przez zagraniczne, zazwyczaj niemieckie hurtownie i owa gwarancja jest honorowana tylko na terenie np Niemiec Już kupiłem znajomej okazyjnego Kenwooda, bo chciała tanio radio z mp3 i w końcu przyszło DHLem od Szwabów z tamtejszą gwarancją i jakimś liścikiem po polsku. Ogólnie polecam Alpinki z serii CDA, jednak ja jestem zwolennikiem serii 7xxx, 9xxx nie mają w sobie tyle Alpine co te starsze :rotfl: A jeśli musi być 9xxx to w giełdzie masz ciekawą opcję

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...