Skocz do zawartości

Wzmacniacz do domku


carpower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aj..miałem niedawno starszego Pioneerka do opchnięcia za 80 zł.. no i mam na chacie kompletną wieże Unitry z serii tych srebrnych metalowych..ze wzmakiem WS-303, korektorem, kaseta i tunerem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie..jest napisane jak byk Unitra..pomyliło ci się chyba z tymi wieżami ze wzmakiem Diory WS-442..z resztą taką wieżę też mam..tylko wzmacniacz czeka na naprawę..jakoś się nie mogę za to zabrać...

To jest Unitra WS-303 : klik

A to jest Diora WS-442: klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie no to o czym innym jeszcze myslalem, bo tez mialem stara diore z kaseta radiem (radio nadal mam, AS 252) i korektor byl we wzmaku chyba z tego co kojarze, dawno to bylo i sprzedalem jak kupilem wzmaka Onkyo Sorki za mieszanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego Onkyo kupiłeś?

Ja miałem niedawno Onkyo Integre A-8450..fajny klocek..tylko taki przymulony za bardzo jak dla mnie..

 

Tych Diorek było kilka wersji..

Ta moja Diorka składa się z Tunera AS-642, Decka kasetowego MDS 442, Wzmaka WS-442 i korektora FS-042

Jakby ktoś był chętny to z radością pozbędę się tej wieży..bo mam jeszcze kilka innych..a tylko stoją i się kurzą..

Ten wzmacniacz WS-442 ma uszkodzoną jedna końcówkę mocy (lewa strona) i potencjometr od głośności, resztą wszystko sprawne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mildtony podobno zbyt hojne pod względem basu nie są...takie opnie tylko słyszałem, ale samych Mildtonów nie miałem okazji odsłuchać..słuchałem za to Altonów 80..a one chyba podobnie brzmią do Mildtonów..tylko wysoko tonowym głośnikiem się chyba różnią..

 

U mnie gra zestaw 2xEltron 60 + 2x ZG 603 (to też Eltron 60). Do metalu idealny sprzet..telepie strasznie..nie ma to jak 4x12'' za plecami. Chociaz basu z tych głośników nie uraczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 303 jest słaby..on ma chyba po 20W na kanał..miałem tez swego czasu WS-503..był dużo mocniejszy od 303..miał chyba 45W na kanał..ładne kolumny potrafił już pociągnąć..i brzmienie bardzo podobne do 303..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

whs 205 jak dla mnie to ulepszony WS-503..

 

Jak ktoś szuka mocnego wzmaka na chatę to warto poszukać Eltrona WM 100..to jest mono..więc dwie takie sztuki do stereo potrzeba..i ma się 2x100W RMS / 4 Ohm..i można już ładne kolumny targać.

Sam mam zamiar sobie takie sprawić jak będę miał wolne środk..do 100zł za sztukę mozna już wyrwać WM 100.

No i sprzęty nie do zajechania.z resztą jak większość Unitrowych sprzętów..:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to ulepszony WS-503..

Wydaje mi się, że końcówka mocy jest w nim taka sama jak w WS-503..ale głowy nie dam uciąć.na pewno na tych samych tranzystorach jest..bo zarówno w WS-303, WS-503, WHS-205 czy Eltron 100 stopnie końcowe to KD-503

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...