Skocz do zawartości

poprawa fabrycznego audio w bmw e92


mariola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

muzyka wszelkiego rodzaju a takze wyklady w aucie slucham .z racji tego ze duzo czasu spedzam w aucie a brakujie czystego dzwieku i wysokich tonow i niskich tez jak na ta klase auta niewspominajiac obraku fabrycznego wofera.co do kasy to jak cie stac na furmanke i konia to na bat tez powinno byc stac,zalezy co by to mialo byc i jaki by mial byc efekt koncowy,zalezy mi na opiniach posiadaczy tego typu auta co juz cos w swoich samochodach cos zmienili bo to sa najbardziej miarodajne opinie lecz kazdy moze cos powiedziec co mozna zastosowac aby bylo lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie badzcie nadgorliwi http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Wracajac do tematu - dobrze było by jednak znać przyblizona, górna granice funduszu jaki chcesz na to przeznaczyć. Bo tak możemy strzelać od 1k do...no własnie.. :niepewny: Powiedzmy ze zestaw "for beginers" skladajacy się z systemu przedniego, wzmacniacza(y) okablowania, suba i akcesorii to wydatek ok 1200zl. Jest to kwota przyblizona, nie uwzględniając żadnych konkretnych modeli czy Marek sprzętu. Można nieco taniej.. można oczywiście "nieco" drożej :niepewny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest kasa na furmanke to jedz do zakladu CA niech ktos zrobi kto sie zna

 

dwa - mysle ze posiadaczy "furmanki" nie znajdziej przynajmniej ja tu nie kojarze, ktos ma kase na taka "furmanke" to nie bawi sie w fora tylko jedzie placi i ma - taka prawda

 

na forum najnowsza beema z 3serii to e46 i tu jest kilku posiadaczy

 

 

 

syki na deske ? woofer w "pulke" ?? lol to e92 czy e30

 

bez zmiany radia fabrycznego i dodania wzmaka to nie masz po co zmieniac cokolwiek bo nie odczujesz roznicy

 

 

no zebym na szowiniste nie wyszedl, ale...

 

polecam nie zabieranie sie za cos na czym nie ma sie pojecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 moze byc 2000zl

2 chce zostawic fabryczna jednostke

3 poprawa fabrycznego naglosnienia z wykorzystaniem istniejiacej jednostki [bo ma wszystko co trzeba i w dodatku ten okropny i-drive.jesli ktos wie o co chodzi zrozumie dlaczego fabryczna jednostka]

4 dodanie wofera pod tylna polke a nie skrzynki czy tuby

5 kazdy jedzi tym na co go stac [jedni maja syrene drudzy malucha a trzeci jezdzi mercem czy innym czyms na czterech kolach a vszowinisci przypinaja sie do danych m,arek bo sami jada czym innym

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ,zaprzyjazniony warsztat samochodowy chlopaki znajia sie na wszystkim od wymiany klockpow po klime i bardzo zawansowana elektrykei opony itd zreszta malo wazne co robia wazne ze to co robia robia z sercem i majia do tego talent i niewazne jakie jest to marka i model,a ja chce zaczerpnac troszke wiadomosci bo pogadac zawsze mozna

co do e36 i e 46 to te same auta tylko w innej skorze i wiecej elektroniki i aliminium moim zdaniem wole 36 od 46 bo 90 to juz kosmos do pozostalych

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ,zaprzyjazniony warsztat samochodowy chlopaki znajia sie na wszystkim od wymiany klockpow po klime i bardzo zawansowana elektrykei opony itd zreszta malo wazne co robia wazne ze to co robia robia z sercem i majia do tego talent i niewazne jakie jest to marka i model,

 

 

Tylko trzeba pamietac ze tworzenie systemu CA to nie wymiana klockow a jak ktos sie zna na elektryce nie znaczy ze wie jak budowac system , szczegolnie ze w przypadku twojego auta z fabrycznym radiem , naszpikowanego elektryka dochodza jednak pewne trudnosci , to nie jest zamontowanie radia ktore sie robi w 5minut , czy naprawde uwazsz ze twoj mechanik da rade zrobic np. slupki pod tweetery ? Chyab ze masz zamiar wrzucic na szybko system a tweetery przykleic na tasme dwustronna do kokpitu :rotfl:

 

 

Chodzi mi o to ze posiadajac takie auto musialas je za cos kupic wiec dziwie sie dlaczego nie pojedziesz do renomowanego warsztatu CA ( nie mowie tu o tych co sie najglosniej reklamuja tylko o tych ktore ludzie polecja ) Zeby to wszystko porzadnie z gustem zrobili , a co do kwesti wymiany klockow to nawet nie wiem jakie rozmiary glosnikow sa w tym autku

 

[ Dodano: 2010-02-01, 23:04 ]

Te przykladowe 2000zł to na wzmaka , glosniki i suba ?

 

[ Dodano: 2010-02-01, 23:05 ]

Co ci brakuje i co chcesz osiagnac ?

 

 

p.s Az takie lipne naglosnienie wkladaja do takiej fury ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez no nie histeryzuj, to moze zrobic kazdy we wlasnym domu przeciez co z reszta jest rozwiazaniem propagowanym tu na forum

 

Nie histeryzuje ale jestem ciekawy czy taki mechanik bedzie mial ochote sie z tym bawic czy zrobi szybka wrzute sprzetu bo juz trzeba komus klocki wymienic a pozniej bedzie zdziwko bo kasa wydana a to gra gorzej niz seria , to ze zrobic slupki nie problem to jasne.... ale czy mechanik poswieci 2 godziny na zabawe z nimi ( nie wliczajac czasu oczekiwania ? Pomijam kwestie ze naciagniecie materialu nie kazdemu dobrze wychodzi z pierwszym razem..... a juz sobie wyobrzam pomarszczony slupek w E92 :rotfl:

 

 

Ale luz.... poprostu radze w przypadku takiego auta.... naszpicowanego elektruka.... jednak oddanie do kogos kto to robi nie pierwszy raz.... ale to tylko moja sugestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba panowie nie rozumiecie ze chce gotowe elementy w fabryczne miejsca powkladac i dolozyc cos pod tylna polkom a nie przebudowywac auto no moze poza wysokimi tonami-fabryczne audio jest do przyjiecia jesli nigdy sie nie mialo cos lepszego poza seria i zbedne sa komentaze bo ja potrzebujie rady co wlozyc a kasa to juz puzniej ,oczywiscie nie bedzie to wzmacniacz za 2000zl tylko cos troszke tanszegookolo 500-1000 ,glosniki tez moga byc w okolicy 300-600 za pare i cos pod tylna polkom tez kilka zloty musi kosztowac wiec chyba jasno postawione wymagania bo wazne aby bylo to dyskretne i niema co zaraz rozbebeszac wszystkiego co jest w tym aucie bo np akumulator jest z tylu auta a drugi plus zaraz pod maska-byc moze pojade do jakiegos zakladu ca ale teraz prosze o rade a nie inne pokrewne tematy wiec prosze o wrucenie do tematu a po montazu podziele sie wrazeniami sluchowymi i to powinno byc na tyle :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba panowie nie rozumiecie ze chce gotowe elementy w fabryczne miejsca powkladac i dolozyc cos pod tylna polkom a nie przebudowywac auto no moze poza wysokimi tonami-fabryczne audio jest do przyjiecia jesli nigdy sie nie mialo cos lepszego poza seria i zbedne sa komentaze bo ja potrzebujie rady co wlozyc a kasa to juz puzniej ,oczywiscie nie bedzie to wzmacniacz za 2000zl tylko cos troszke tanszegookolo 500-1000 ,glosniki tez moga byc w okolicy 300-600 za pare i cos pod tylna polkom tez kilka zloty musi kosztowac wiec chyba jasno postawione wymagania bo wazne aby bylo to dyskretne i niema co zaraz rozbebeszac wszystkiego co jest w tym aucie bo np akumulator jest z tylu auta a drugi plus zaraz pod maska-byc moze pojade do jakiegos zakladu ca ale teraz prosze o rade a nie inne pokrewne tematy wiec prosze o wrucenie do tematu a po montazu podziele sie wrazeniami sluchowymi i to powinno byc na tyle :hyhy:

 

kufa mac czy ty kiedykolwiek słyszałaś jak gra E92 ?? bo ja tak nawet dzisiaj z rana jak mnie kumpel podwoził wulkanizacji a uwierz mi on ma bardzo ekonomiczne i tanie wyposażenie

2 lata jeździłem brata E60 i tez nic bym nie zmienił poza sebum ktory ma tragiczny

ty chcesz zakładać głośniki za 300-600 zł pytasz sie o pomoc na forum zamiast podjechać do dobrego sklepu car audio i odsłuchać samemu

wydałaś 100 tys za auto i stwierdzasz ze sprzęt ma budżetowy i głośniki za 600 zł to zmienią

śmiech na sali

:hyhy::D:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

twoje błędy ortograficzne i ciągle powtarzające sie daja do namysłu ze jestes dzieciakiem ze wsi który sie podszywa pod dziewczynę i szpanującym ze masz BMW

 

p.s. twój numer gg odpowiada warsztatowi naprawczemu klubowi suzuki i kilku stronom dziecięcym

pozdro

 

najlepszy twoj link :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariola pod "polkom" nic się nie montuje może jedynie chłopa :oczami: :oczami: Na marginesie nie ścierpię Twojej pisowni. Poczytaj sobie lekturę w dokładnie tej kolejności której Ci napiszę:

-słownik ortograficzny.

-faq nazara

-tematy na forum.

Po tej wiedzy możesz wrócić i pisać dalej o porady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola, jeżeli chcesz naprawdę poprawić audio w tym aucie (myślę że jednak je masz) to uwierz mi że 2000zł to zdecydowanie za mało i na pewno nie zrobi tego żaden zaprzyjaźniony mechanik-złota rączka :)

Stać Ci na taką furę chcesz aby lepiej grało w takim razie czeka Cię wizyta w poważnym zakładzie Ca i wyciągnięcie z portfela trochę więcej $$$$ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Witam, troche bawię się w archeologa - nie chce zakladac nowego tematu. 

Jedze E92 od prawie roku - w serii 6 głośnikow (nie ma nawet tweeterów :D ) nawi profesjonal - mialem sie nie bawic w wymiane audio ale jednak juz męczy ten dzwięk :P

Interesuje mnie czy ktoś z was wymieniał audio w tym aucie. Nie interesuje mnie za duza rzeźba - wiec najlepiej 13 cm odseparowany zestaw + jakis wzmak. Subwoofer mam PolkAudio (lezy i kurzy sie, robiony przez kolege Raadek pod X5 którą kiedyś posiadałem). Jezeli ktos z was posiada jakies informacje jakie głosniki 13 moglby tam pasowac bylbym wdzięczny za info :) - raczej nie droższe niz 1000zł. Jeżeli ktoś z was mial/ma to auto czy robil takie chetnie zobaczylbym zdjecia i jakies ciekawe informacje:). Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...