Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz proszę o wskazówki


K2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, że jest to mój pierwszy post na forum chciałbym się ze wszystkimi serdecznie przywitać bo myślę że zostanę na forum troszkę dłużej ;P

 

Jestem posiadaczem Eclipse 2G no i trzeba wreszcie zainwestować (wszystko powoli) w CarAudio.

 

Posiadam radio SONY MEX-DV800 może nie jest to najwyższa półka ale jedna z niższych ale chodziło mi także o DVD więc wybór padł właśnie na to.

 

Jak na razie głośniki i cała reszta standard, ale wczoraj zaopatrzyłem się w przednie głośniki:

Hifonics

 

I teraz pytanie, czym je napędzić ?? Mam na oku wzmacniacz:

Crunch

 

A potem pomyślę nad całą resztą

 

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, zestawu nie słuchałem, ale raczej cudów z niego nie będzie.

Po drugie, ten piecyk sobie odpuść.

Przydałoby się również podać jakiej muzyki słuchasz oraz czego oczekujesz od zestawu ??

Znajdź starą Alpinkę pod te głośniki tak ok. 100W RMS.

Te nowe cuda techniki, czyt. wzmacniacze sobie odpuść, a już tym bardziej Cruncha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to witam kolege z klubu :D

na dobre forum trafiles :D

 

ja jedynie moge jeszcze zaoferowac tego macroma m2a,4000 co ma moj kumpel do sprzedania. jest to nowy wzmak nie ma jedynie pudelka bo stal za szybka na wystawie. na sklepie chcial za niego 599 zl. mi osobiscie powiedzial ze pusci go za 350 juz :D (cena spada :P ) a czy warto to juz moze ktos odpowie na forum :D bo ja w sumie nie jestem znawca http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe więc są tu klubowicze Ecli :P Witam

 

Hmm jaka cena wchodzi w grę hmm myślę że max to 500 zł i nie musi być nowy byle był sprawny :)

 

Mam jeszcze na oku coś takiego

 

Hifonics

 

No i niech się wypowiedzą inni także jeśli chodzi o ofertę Emce jeśli chodzi o jakość wzmacniacza bo ja jestem kompletnie zielony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparles sie ?? Podtrzymuje zdanie Rubego ... Nie slyszalem tego macroma ale gdybymmial w ciemno brac wolalbym go zaryzykować.

Za 500 wolalbym kupic GZ, jesli ma byc prawie nowka:

GROUND ZERO GZHA 4150:

http://www.allegro.pl/item896510164_legend...d_600w_rms.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm właśnie jeśli chodzi o muzykę jaką słucham to jest tego masa choć przede wszystkim Hip Hop ale jak trzeba zadudnić basem to też by pasowało żeby się zebrał ;P Oczywiście na razie tylko przód ze względów finansowych (do auta też trzeba dokładać :) ) Hmm propozycja GZ bardzo ciekawa, jutro skontaktuję się ze sprzedającym i zobaczymy co z tego będzie, a sprzęcik hehe chyba jest naprawdę porządny :P

Nie wiem kiedy będę w Polsce bo sprawa była by rozwiązana a do tego czasu wzmak może być już sprzedany :)

 

Jestem kompletnie zielony stąd moje jak dla Was dziecinne pytania :D

 

[ Dodano: 2010-02-03, 19:40 ]

No i stało się, wzmacniacz zaklepany :D GROUND ZERO GZHA 4150 HIGH-END

 

Teraz tylko czekać jak się to wszystko podłączy wykona porządne wytłumienie drzwi, myślę że jak na start będę już zadowolony potem będzie trzeba coś na tył zapodać rozmiar 6x9" no i porządny subb ale do tego trzeba kolejny piecyk :D

 

[ Dodano: 2010-02-03, 22:23 ]

To może jeszcze troszkę z innej beczki, czy warto kupić takiego klocka :hyhy:

 

http://www.allegro.pl/item897339682_rockfo..._bas_2cewk.html

 

Niestety limit oszczędności chwilowo wyczerpany (poszło 1700 :) ) ale zawsze może by się jeszcze coś wyskrobało :hyhy:

 

Oczywiście nie wspomnę o wzmaku do niego bo o tym mogę zapomnieć ale jakby było warto hehe proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...