Skocz do zawartości

w Closed czy BR


kinek21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem P10 w Closecie i to jeden z szybszych subów jakie miałem . Brakowało mi troche zejścia gdyż auto to 406 sedan ale jeżeli chodzi

 

o zgranie z przodem i szybkość kałacha to ten sub to miszcz . Jeżeli Michał pisze żę w BR P10 robi robotę to tak jest :hyhy:

 

 

http://fotka.406-klub.pl/pics/min_694973P1030235.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam pare opini o tym p 10 i same pozytywy,tylko ja mam peugota 206,mala pucha,ale zobaczymy jak sobie bedzie radzil W BR!!!Wiem ze to naprawde dobry wofer a tak malo opini o nim!!!!

Dzieki!!

 

NO wlasnie niby zgranie z przodem dla niego to zaden problem i dobrze mu jest z Rm V41 i dego PO 650-przyjeciele :hyhy:

Wsumie to ciezko o nim cos znalesc,od 2 osob czegos sie dowiedzialem ty jestes 3 hi hi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmaka od niego kupilem i tak od slowa do slowa wpafdlismy na temat systemu na dego p10 i rm i okazalo sie ze to wlasnie on bedzie to zakladal , ale nic konkretnego nie stwierdzilismy :hyhy: Sam jestem ciekawy tego suba tylko u mnie troche malo mocy pod niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Helixa W10 (poprzednik P10) w obudowie BR wykonanej przez Michała z Redy. Trochę inna niż w jego standardowej ofercie, ale taka by mi się nie zmieściła (zależało mi na szerokości). Moje autko do dużych nie należy, w końcu to Panda, ale powiem jedno - BR to zdecydowanie obudowa dle tego głośnika. Jak na taką obudowę jest super szybki, zejście dla mnie też super. Potrafi zagrać praktycznie każdy rodzaj muzyki, od shranzu przez jakieś hh po rockowe kawałki. Miałem wcześniej Re SR12 w closed i BR, ale Helix zostawia go daleko z tyłu. SR w porównaniu z Helixem robił tylko hałas. Na zakończenie tylko dodam - napędza mi go Phase Evo RS4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...