Skocz do zawartości

Pomiery ciśnienia akustycznego - SPL meter


reikeb
 Udostępnij


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie czy byłe by chętne osoby których interesował by pomia ciśnienia akustycznego [dB] w swoich autach na terenie Warszawy miernikiem SPL meter. Bo zastanawiam sie nad kupnem takiego miernika dla własnego użytku oraz żeby w jakimś stopniu aby mi sie zwrucił.

Można by było mierzyć u mnie w garaż i rozważm tez opcje z dojazdem do klienta, byli by jacyś chętni z Warszawy?

Pewnie płatne by było od pomiaru albo od wyporzyzenia np. na godzinke.

Słucham waszych opini na ten temat i zachęcam do głosowania w ankiecie.

 

Pozdrawiam Reikeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale te pomiary bym robil z kolega króry ma swoja działalność usługowa, jest elektrymiek wiec nie bylo by wiekszego problemu, ale głownie były by pomiary dla znajomych pewnie... Tylko czy pomysl sie sprawdzi, termlab lepszy ale i sporo droższy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

jak ktoś interesuje się zawodami to tak czy siak kupi TL i nie będzie patrzył czy ktoś mu rzuci dyche za pomiar czy nie. osobiście nie wyobrażam sobie żeby koledzy z forum mieli mi płacić za takie zabawy (gdybym miał TL :P )

 

zarobek na tym się sprawdza jak masz firmę CA i przyjeżdżają różni klienci po sprzęt i przy okazji się pomierzą czy coś. jak same usługi TL to raczej szkoda zachodu. o SPL meter czy dbm2 nie wspominając

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla moich kochanych forumowiczów pomiar jest za darmo :)

 

ja o tym pamietam i sie ciesze :D bo mam nie daleko i nie dlugo napewno sie zjawie bo trzeba graty wystroic przed ewentualnymi zawodami :)

 

w ESSA jest to koszt 50 zł (tak - pięćdziesiąt polskich złotych)

 

ale to za 1 pomiar czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...