Skocz do zawartości

Zmiana wzmaka


dyzio767
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

# 4-channel car amplifier

# 60 watts RMS x 4 at 4 ohms (75 watts RMS x 4 at 2 ohms)

# 150 watts RMS x 2 bridged (4-ohm stable in bridged mode)

# front variable high-pass filter (50-500 Hz, 12 dB/octave)

# rear variable high- and low-pass filter (50-500 Hz, 12 dB/octave)

# variable rear bass boost (0-8 dB)

# CEA-2006 compliant

# speaker- and preamp-level inputs

# fuse rating: 25A x 2

# Tri-way capable (Tri-Way crossover required)

# 8-gauge amp wiring kit recommended — wiring and hardware not included with amplifier

# 8-1/16"W x 2-1/16"H x 13-7/16"D

# warranty: 2 years

kosztuje 150 dolarów za wielką wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woofery GZ 16tki. Pod drugą zwrotką średnie 13tki i Tweetery ok 30-35mm Canton. Moge podlączyć w bi ampie, mogę klasycznie. Jestem zainteresowany jakościa. Glosność nie ma dla mnie znaczenia.

Do tej ppory testowalem na XM 4045 normalnie i na mostku. Na mostku...przestery. Teraz chodza pod xm 6020. Jest nieźle. Nic nie wiem na temat jakości starszych wzmaków Nakamichi ani sprzetu Precision w modelach jak powyżej. Zwlaszcza jesli chodzi o porównania do zlotych serii Xmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez o to mi chodzi na slepo nie ma sensu 4tys zostawiac,ale niby jest zadowolony jak dla mnie to za specjalnie tam nie gra!Cale audio-coplex!!!

 

[ Dodano: 2010-01-26, 16:40 ]

Take jescze jedno pytanko!!

Wiecie cos o wzmaku genesis profile four??Cenowo podobnie jak rmv41!!Niby dobry wzmak,tylko ciekawe jak w polaczeniu z helix p10 woferem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...