Skocz do zawartości

Subik do małej zamkniętej budki


trafalgar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jako że mam na chwilę obecną RF XLC 2412 w zamkniętej skrzyni ok.50l.chciałbym go zamienić na coś znacznie mniejszego.

Nie ,żebym był niezadowolony z Rockforda ale potrzebny mi jest cały bagażnik.

Najlepszym rozwiązaniem byłaby zabudowa nadkola(polo classic) i dlatego szuka takiego rozwiązania- subik o mocy 250-300 w rms do uzupełnienia przodu pod wzmak Caliber CA 350.

Najchętniej widziane używane przetworniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee a nie myslales zeby zabudowac posiadanego RF'a, przeciez to zacny przód a moze i zagra zadowalajaco w mniejszej budce, przeciez ze 30l wygospodarujesz :P Do malej bude SR sie sprawdzi, ale czy przbije sie przez sedana? Choc Vibe ba II 10' 400w tyle ze w br przebijal sie nawet zadowalajaco przez bude b3 a dostawal ok 320w z mostka Axtona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taka liga (cenowa) to Audiosystem HX08SQ będzie pewnie "lepsiejszy" .
No i jest taka liga jak sedany ... Bez skrajnosci z tymi 8'kami ...

 

Autor pyta: Subik do małej zamkniętej budki.

Ja odpowiadam :P razy 2 sztuki to raptem 16 litrów, NIEWIELE 12-tek w jednej sztuca zagra tak ...dosadnie i ambitnie jak te dwa.

 

Ostatnio miałem oferte na ten głosnik za 350 zł od sztuki NOWY :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor pyta: Subik do małej zamkniętej budki.

Ja odpowiadam :P razy 2 sztuki to raptem 16 litrów, NIEWIELE 12-tek w jednej sztuca zagra tak ...dosadnie i ambitnie jak te dwa.

 

Ostatnio miałem oferte na ten głosnik za 350 zł od sztuki NOWY :/ .

 

No owszem ,przecież miejsca za nadkolami są dwa :P ,ale zakup takich przetworników

 

http://www.allegro.pl/item891877014_audio_system_hx08sq.html

 

wiąże się z wymianą wzmaka,a tego na razie robić bym nie chciał.

 

Myślałem o czymś typu Helix p10 lub Intertechnik mds10-szybkim,precyzyjnym subie.

 

Litraż po jednej stronie to po pobieżnych pomiarach jakieś 12-15l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...