Skocz do zawartości

Sinuslive vs EL Comp 6 - wzmak sinuslive 3002


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chciałem zapytać który zestaw jest lepszy pod względem jakości, przyjemniejszy. Sinuslive sl165w i neo 25 czy zestawik EL Comp 6 ?

 

Jak byscie porównali wofery i tweetery tych zestawów ?

 

Muzyka to róznie. Hip hop, rege, czasem techno, rock, pop, RELAKSACYJNA :D, itp itd (kolejność przypadkowa)

 

Chce po prostu jak najwyzszej jakosci, sprzęt chce dobrać tez do subwooferów ( w opisie ) ale bedą juz pod innym wzmakiem który wycisnie z nich wszystko i jakosciowo i mocowo :D. Wzmak to sinuslive 3002 z tego co czytalem kiedys to 150 rms na kanał i jakosciowo tez jest ok :/

 

Jakie zestawiki ewentualnie byscie proponowali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdragon8904, miałem el compy i powiem że zestaw taki sobie, woofer dość spoko gra przyjemnie, dołem nie powala ale jako zestaw uniwersalny daje radę. Natomiast tweeter to porażka gra bo gra i nic po za tym. Na początku grało to pod Alpiną t500 potem pod xetec vector v150.2 i w drugim wariancie tweeter trochę się uspokoił jednak nadal nie było to coś co dało się mi słuchać, dopiero zmiana całego zestawu na PB L6c wniosła spokój na górze i woofer bardziej mi odpowiadał.

Sl165w nie słyszałem ale z tego co mi wiadomo to szału nie robi i jest raczej przeciętny. Ja mam obecnie SL16 no ten to jednak dobrze zasilony potrafi pokazać jak kalesony się gibią.

Co do samych tweeterów Neo 25 według mojej oceny są lepsze niż w przypadku El compów no ale każdy lubi co innego. Może jakiś customowy zestaw sobie skompletujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Wzmak to sinuslive 3002 z tego co czytalem kiedys to 150 rms na kanał i jakosciowo tez jest ok http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif
obys miał racje :P

Podaj jakas kwote, ale caly czas obracamy sie w budzetlidze i tu raczej nie ma jakiejs diametralnej roznicy w jakosci tweeterow, o ile mozna powybrzydzac w dole to gora prawie zawsze jest nie do przyjecia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czym bym miał racje ? jaki zestawik najlepiej by pasował do tego wzmaka sinusa ? Porównywalny jest do alpinek serii xm tyle ze mocniejszy. wiem ze roznica dzwięku między zmakiem co teraz w mostkach napędza suby a tym wlasnie sinusem odczulem po prostu odrazu, zanim wogóle doczytalem ze zmiana wzmaka moze mienic dzwięk wydobywający sie z przetworników :P (kiedys nie bylem tego prawie ze swiadomy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdragon8904, ustaw się z kimś z okolicy i podepnij do swoich głośników jakiś bardziej jakościowy wzmacniacz (niekoniecznie taki mocny :P)

 

dopiero zmiana całego zestawu na PB L6c wniosła spokój na górze

A to ciekawe gdyż ja uważam całkiem inaczej :P

No ale jak piszesz;

no ale każdy lubi co innego

 

 

Co do samych tweeterów Neo 25 według mojej oceny są lepsze niż w przypadku El compów

Z tym się akurat zgodzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...