Skocz do zawartości

WCC Orion 8002


reikeb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma co porownywac nawet :P

 

 

apropo nie ma takiego czegos jak wcc 8002 jest tylko 6002 albo 8001

 

 

a jesli porownywac orka 8002 z czyms z tej taniej serii to predzej z 1600.2 :hyhy:

 

 

 

 

szkoda zreszzta czasu na dywagacje, kup lepiej np cos z hifonicsa czy cos z tej polki wiecej dobrych Wattow bedzie mialo :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, mialem okazje posluchac ORKA 8002 nie WCC na zasilaniu 2x CV V max 12... Jednym słowem tragedia.... I nie wierze zeby te glosniki pompowaly tak malo ciekawie... Sadze ze Orek sie nie spisywal a cala seria WCC z tego co wiem to tak jak wyzej napisano "budzetliga"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko kontr dopowiem ze w tym roku pewna Maxima własnie chyba na Orionie 8004 i 2x8002 jako suby były 2xCerwin Vega'i 104 (chyba) wygrała eliminacje w zeszłym roku EASCA2009 SQL Beginner Maxi......... no i generalnie trzymała sie czołówki w całym sezonie.

 

Wiec tak jednoznacznie nie określałbym tych wzmaków, ze są beeee.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem posiadam te wzmaki a dokładnie model Orion 8002 2sztuki i nie mogę im nic zarzucić po prostu wzmaki idealne a cena nie wysoka.Teraz może trochę od biegnę od tematu czy możliwe jest to że Jl Audio 250/1 zasili Fi BTL 15" bo widziałem filmik i że to niby zasilał Jl audio choć wierzyć mi się nie chce.Posiadałem go ale sprzedałem za 460zł teraz zobacze co będę miał w domciu i wypowiem się na temat wzmaków które mi przyjdą .Może jakiś temat o wypowiadaniu się co kto posiadał oraz jak to grało,stosunek ceny do jakości itp :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche sie dowiedzialem, mi sie wydaje ze seria wzmakow oriona jest całkiem udana i warto kupic, zobaczymy co taki jeden orion zrobi z moim jbl powerem, a puźniej z następnym subem ktory planuje zakupic ale sam jeszcze nie wiem co ale zeby mial tak z 500-600w RMS to mi juz w zupelnosci wystarczy. WCC mial byc ale nie dalo rady kupic wiec bedzie zwykly orionek 8002 :/

 

[ Dodano: 2010-01-23, 21:10 ]

A mam takie pytanie, co waszym zdaniem lepiej sie sprawuje ten wzmacniacz oriona 8002 czy wzmak US AMPS XT 1600.2 bo akurat ktos na forum taki sprzedaje a parametry sa berdzo podobne? Czekam na sugestie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...