Skocz do zawartości

Clarion A2000 i Phoenix Gold QX4150 Szukam opini


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Clariona A2000 nie słyszalem ale posiadam piec clariona 1601A o mocy 2x80rms i musze powiedziec ze zadziwila mnie ta stara konstrukcja... co prawda nie ma on filtrow ani bajerkow ale juz platerowane zlotem wejscia input i zabezpieczenie przed przegrzaniem..

 

ladnie basikiem rzuca ale ogolnie dosc neutralny... dlugo z SAXami tworzyl zgrany duet..ale pojawil sie rf t8004

 

obecnie lezy w szafie :) moze doczeka sie aktywki z tweeterami pro XT2 bo tez czekaja na aktywke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders156, ja mam phoenixa qx2100 i powiem Ci że dobrze by było go posłuchać przed zakupem,mi w zestawie z UR1 aktywnie nie przypadł wcale do gustu i założyłem sonego 4525 który zdeklasował go,ale teraz pędzi tweterki seas-a i powiem Ci że jest odczuwalnie lepiej od sonego :)

Pędził też jakiś czas cały zestaw R6A i było super z dołem u niego mimo tych 2x30rms,fakt faktem brakowało mu kontroli przy wyższych głośnościach ale na prawdę zrobił dobre wrażenie :) lepiej od sonego 10020 który z r6 nie grał wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam PG XS2500 -> do napędu kick-ów i subwoofera na poziomie RM V21 (czyli całkiem nieźle) na górę bym go nie dał gdyż mam kilka lepszych konstrukcji. Wzmacniacz jest wymagający co do instalacji -> 13,5 Volta należy utrzymywać a przy słabych alternatorach jest to problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe opinie bo jeden gosc ma tego PG razem z subem JL i chce za calosc 400zł ja calosci nie chce i tak sie zastanawiam ile mu zaproponowac za samego wzmaka a clarion sie buja na allegro za 300zł juz chyba z 2 miesiace i tez mnie interesuje ale z danymi na jego temat nic nie moge znalesc ( podobno wersja tylko na USA ) A szukam czegos na podmianke za swojego Hifonicsa i alpine tak zeby nie dokladac specjalnie a zeby bylo wiecej mocy :rotfl: Nie tracac na jakosci

 

[ Dodano: 2010-01-17, 00:30 ]

Ten PG ma podobno 4x70wat wiec jezeli jakosciowo sobie radzi to mysle ze bardzo ciekawa opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...