Skocz do zawartości

Vibe Bass Generator


patryk22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po wnikliwej analizie filmu:

na tym czarnym pudełku ustawiasz pewnie czułość, zakres czestotliwości, a po naciśnieciu spustu masz hałas,

jednym zdaniem - na zawodach używa sie plyt z tonami testowymi to urządzonko może płyte zastąpić, tylko że płyte można sciągnąć z netu i nie kosztuje 400zł.

Praktycznych zastosowań nie widze, chociaż może żle patrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generator dzwieku. My sie bawimy komputerkami a u niego mamy cos podobnego do podłaczenia do auta. Taki równoległy do sygnału z radia. Mozna sie pobawic rególujac czestotliwosc,przebieg charakterystyki. Sinusoidalny dzwiek to to nie jest, brzmi jak ~80hz piłokształtne. Przy takich rurach ma duze cisnienie.

Zwykły subik, tyle ze podłaczajac mocny wzmak, i bawiąc sie dzwiekiem mozna uzyskac takie efekty.

Mozna sie pobawic tak audacity, identyczne efekty..

A najlepszym odwzorowaniem tej zabawki to program FruityLoops.. (polecam starą wersje 3.5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jezeli chodzi o cene to u dystrybutora Vibe polskiego cena detaliczna wynosi 350 pln :D Fajna zwrotnica aktywna tylko szkoda ze nie ma regulacji fazy a przycisk sluzy do chwilowego (2sekundowego) strzalu plynnie wybranej czestotliwosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem (w zaszadzie to prezent od dziewczyny) u producenta prosto z UK kosztowało mnie przy płaceniu Paypol'em 53 euro plus perzesyłka z UK do Irl :D

 

p.s te dwie sekundy przy odpowiednim wyregulowaniu i dobrym sprzęcie w zupełności wystarczą :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dwie sekundy przy odpowiednim wyregulowaniu i dobrym sprzęcie w zupełności wystarczą :rotfl:

ale do czego wystarczą ??

na zawodach z tego co się orientuje to i tak nie możesz takiego cuda mieć

 

-do robienia sieki z mózgu

-straszenia przechodniów

-odśnieżania samochodu

-masażu pleców

itp :D

 

a co do zawodów to szkoda że w tu w Irlandii nikt takiego czegoś nie organizuje(z tego co się orientuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dwie sekundy przy odpowiednim wyregulowaniu i dobrym sprzęcie w zupełności wystarczą :rotfl:

ale do czego wystarczą ??

na zawodach z tego co się orientuje to i tak nie możesz takiego cuda mieć

 

-do robienia sieki z mózgu

-straszenia przechodniów

-odśnieżania samochodu

-masażu pleców

itp :D

 

a co do zawodów to szkoda że w tu w Irlandii nikt takiego czegoś nie organizuje(z tego co się orientuje)

 

Organizuje :D Tylko troszkę nieoficjalnie - jeszcze dwa latka temu na torze Mondello Park w Newbridge można sie było sprawdzic. W Dublinie z tego co wiem chłopaki na dokach tez coś organizowali. Eyre rulez :D Co do samej...zabawki... no własnie ..zabawki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryk22, tylko nie zapomnij o tym ze zeby ta zabawka robila ktoras z rzeczy wyzej wymienionych to trzeba miec odpowiedni sprzet w bagazniku.

 

przecież napisałem to wyżej :D a co do mojego sprzętu to wszystko idzie w dobrym kierunku(mam mały dylemat ale to nie tutaj) i nie będe narazie jeszcze nic przesądzał... powoli kompletuje klocki

 

a zabawka to prezent od dziewczyny :D

 

z tego co doszperałem się po necie to nikt nic oficjalnego nie organizuje.. a szkoda :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To urządzenie działa na zasadzie podbicia konkretneji częstotliwości o x dB.

Osobiście mam co do tego bass generatora małe obiekcie.

Otóż ciekawe czy nie rozwali suba przestrem gdy ten bedzie grał np na 80% skali na radiu i mu sie jeszcze z guziczka dołozy. Niech mnie ktoś oświeci :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet delikatne podbicie niskich tonow na EQ powinno wiązać się z ponownym ustawieniem gaina by wyeliminować przester ...dlatego używając EQ powinno się "umowac" a nie dodawac . Boje się nawet myśleć co to może zrobić z subem którego właściciel nie używa sprzętu z głowa. Jedyne pocieszenie to to, ze jak rozumiem działa jedynie przez pare sekund...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...