Skocz do zawartości

urlop gdzie ?


Animek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie mialem zaplanowany urlop wpacilem zaliczke pod koniec grudnia i wzytsko pieknie i ladnie do dzisiejszego porannego telefonu z biura ktory cos szewergotal i nie moglem zaskoczyc o co biega wcisnelem sluchawke zonie i moie szprechaj bo ja ni chusteczki nie kumam

 

zonak odebrala telefon i mowi ze przepraszaja ze nasz urlop jest odwolany nie z winy biura i ze kase nam odesla w czasie do 21 dni :szok:

 

nic nie kumalem no to napise do nich po przyjezdzie do pracy a ze biuro w rajchu bo maja tanse wyjazdy tosie skrobnie cos po angielku w celu wytlumaczenia

 

jak sie okazuje bylo trzesienie i dupa nie ma gdzie leciec hotel jest czesciowo uszkodzony itp wiec sa wstrzymane wycieczki etc

 

lipa nad lipami bo na poczatku maja mialem leciec z rodzinka na 14 dni bajkowych wakacji a tu wyszla wielka kupa z maslem

 

co mozecie polecic na wyjazd i tak seon juz niedlugo wiec temat tez sie przyda innym

moje wymagania plaza slonce 14 dni nurkowanie niebanalne miejsce do 6tys ojro za 14 dni dla 3 osob allinclusive wylot poczatek maja bo tak mamy poustalane urlopy wiec zwroccie na to uwage

 

podobny temat zalozylem na bylym forum z ktorego odszedlem bo zaczelo tam zalatywac pedalstwem wiec skladam pytane tutaj :padam:

 

ciekawe dla mnie pomysly beda nagradzane drowarem przy najblizeszj okzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animek, a Chorwacja? Z tego co się orientuję do mają tam warunki do nurkowania, hotel za taką cenę w tym okresie z All Inclusive powinieneś znaleźć bez żadnego problemu.

 

Ogólnie byłem w Chorwacji już parę razy i polecam. Ceny przez ostatnie lata znacznie wzrosły, ale jest ok.

Jedyny minus, to kamienisto-żwirowe plaże, ale da się przeżyć.

Byłem zarówno na Istrii, jak i w Makarskiej a także w Dubrowniku. Jak ktoś chce przestrzeń to półwysep Istria jak najbardziej. Na Riwierze Makarskiej jest jak we Włoszech, hotel na hotelu i ścisk na plaży.

 

W tym roku też jadę i nie ma bata :]:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miski kochane a w szczegolnosci mastah22, ja chce pojechac na wakacje

egiptem zygam bo bylem nawet teraz miedzy swietami i sylwka spedzilem na plazy nie wiem jak mozna tam zyc w takim syfie

macie syfiasty moj hotel teraz z wyjazdu

( musze powzucac filmiki ale dopiero sie ucze )

chorwacja wlochy itp zaliczone szukam czegos ciekawego

 

niestety wyspy zielonego przyladka nie sa sprzedawane w tym okresie

dominikana pora deszczowa

tajlandia :) to bez zony i koniec sierpnia ale sam jak ktos ma ochote na 16 dni to pisac na PW ( temat na lodzkim forum :] )

 

szukam czegos ciekawego i zeby tam duzo ludzi nie bylo jak pisalem wyzej do wydania 6 ojro

(taki bonus na ktory musze przedstawic rachunek z biura podrozy )

 

mastah22, jak bym do ciebie z ta kasa pojchal tobym stracil rok z życiorysu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaa na Jamajke tez bym pojechal :)

 

 

 

ale jakie Ty chcesz propozycje :)

 

zwiedz co Ci napisalem a bedzie co dalej podrozowac :wstyd:

 

wybierz sie na Teneryfe/ Gran Canarie i nie bedziesz zalowal - syfu nie ma - mozna przejechac sie na wulkan, dno widac daleko od brzegu, do tego na poziomie - życ nie umierac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźnik, na kanarach bylem i na tej pomaranczowej i czarnej wyspie

a ty nadal nie czaisz :rotfl:

mam 6 tys euro do wydania i to jeszcze nie moich :hyhy:

chce je dobrze spożytkować sek w tym ze nie moge przekroczyc kwoty czyli nie moge zrobic doplaty do wygranej :hyhy: i jeszcze kilku aspektow o ktorych nie napisalem z uwagi na duza ilsc klikania ktorej mi sie nie chce :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bali, Bali, Bali - bez dwóch zdań. Tylko nie wiem czy zmieścisz się w 6kE za dwa tygodnie i trzy osoby, chyba, że ta trzecia osoba to dziecko. Poszukaj.

aaddriaannn - kolega chce trochę spokojniej i ciszej niż w typowych 'turystycznych' miejscach gdzie są tylko kluby i nic więcej ciekawego (vide Majorka, Ibiza, itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...