Skocz do zawartości

Co lepsze , 1 BR czy 2 x CL ?


mayday
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawia mnie , jaka jest różnica w dzwięku - jego sile , głębi , szybkości , jakości itd w porównaniu 2 rozwiązań , na przykładzie produktów RF , a mianowicie :

 

2 x P3D415 w closed - 1000 Wrms

1 x T2D215 w BR - 1000 Wrms

 

W obu przypadkach identyczne zasilanie około 1,5 kw

 

Tak powoli szykuje sprzęt do autka, wszystko mam uplanowane tylko z tymi subami to mam niezły mętlik w głowie i co chwila inny pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T2 to najwyższy model, a p3 to tylko klasa low-end, więc nie zastanawiałbym się w tym przypadku.

 

Wiesz , tyle że tych z klasy low-end jest 2 a ten najwyzszy model tylko 1 , kasowo wyglada to podobnie więc mam sie nad czym zastanawiać

ale pomimo tego ze P3 sa dwie to myślisz ze i tak 1 T2 zagra lepiej ? tylko właśnie jak będzie róznica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zomer1980, 2 x T1 to raczej będzie sporo większy koszt od P3 a po drugie to jeśli konfiguracja 2 x 15 to skrzynia zamknięta i niewiem czy w tym wypadku przewaga T1 będzie znacząca , one chyba lepiej sie czują w BR natomiast P3 odwrotnie - bardzo lubią closed , ale to jest tylko teoria ,moje domysły , nie słyszałem tych głośników w takich konfiguracjach więc niemam porównania

 

Może ktoś kto ma obsłuchane sporo sprzętów mógłby opisać jak to sie ma w praktyce ( np ty zomer ) bo na samą teorie to troche za drogi sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T2 w br zagra najbardziej optymalnie

 

Czyli rozumiem że i mocno sieknie i z jakością nie będzie żle , ok to chyba pozostane przy tym wyborze , tym bardziej że od początku taka konfiguracje przyjąłem a dopiero potem zacząłem kombinować

Skrzynka do niego to chyba najlepiej ze 90-100 l co by pokazał ząbki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...