Skocz do zawartości

zestaw tec opinia


MatiGolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

miałem taki zestaw pod samym radiem a później pod wzmakiem 4x45w

 

średnica super wysokie równierz

pożądny kick dopiero pod wzmacniaczem

bass raczej skromny

 

ogólnie polecam gdy mają grać pod samym radiem i są wspomagane subwooferem.

 

radze zapytać tutaj cena powinna być lepsza http://cca.net.pl/nowa_strona/index.php?op...&Itemid=177

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tego teca z autopsji odnosnie woofera... Spod radia bardzo przecietnie kickowo pod piecem ok 60w na kanał duzo madrzejszy wybór niz helix bd 62.1 ale basu z tego cuda nie ma, typowy budzet i ta cena to jakis kosmos... Tyle moim zdaniem nie sa warte. Na tweeterze miałem akurat Teca 25n i naprawde nie mozna mu niczego zarzucic bo gra bardzo przyjemnie.

 

Swoja droga za 3 miesiecznego xp6+25n dalem 250zł i uwazam ze za ta kase to dobry wybór ale tyle ile wolaja za nowe bym nie dal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak juz z mojej czystej .... "tetrykowatej" :rotfl: złośliwości.

Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego te ..."hiendowe" firmy ze swymi "END" produktami (mam na myśli Tec-a, Alpine itd.) jezeli chodzi o te "wysokopółkowe" grajki w dużej mierze korzystaja z "dobroci" , chęci zysku przez tych drugich ? konstruktorów ze skandynawii (głównie Scan-speaka) sami nie umieją wymyśleć :rotfl: ?

Hi hi sam mam "ambitną" jednostkę u góry (GMS-a :) ) podobno to skośnookie skopiowały z jakiegoś domowego przetwornika(niestety nie znam kogo :rotfl: ) i nazwały po prostu ... Hi-end Tweter :) byłem na zdobyciu podobnie skonstruowanych woferów ale...niestety nie dało rady .

Nie powiem ...zacnie grają jakby mi nie pasowały dawno bym już tweterów szukał :rotfl: .

Czasem uda się trafić cos fajnego i wcale nie tak...snobistycznie drogiego i potem...aż żal puszczać dalej :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak juz z mojej czystej .... "tetrykowatej" :) złośliwości.

Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego te ..."hiendowe" firmy ze swymi "END" produktami (mam na myśli Tec-a, Alpine itd.) jezeli chodzi o te "wysokopółkowe" grajki w dużej mierze korzystaja z "dobroci" , chęci zysku przez tych drugich ? konstruktorów ze skandynawii (głównie Scan-speaka) sami nie umieją wymyśleć :) ?

 

W przypadku TECa to nic nowego. Woofery z w/w zestawu to inaczej pokoloryzowany woofer EV165 Hertza ze starszej serii. Wcześniejsza wersja tego zestawu miała tez identyczny tw alu (HT18) z ESK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam nieodparte wrażenie (ktoś kiedyś tak powiedział, podłapałem i mam tak do dziś :) ) , że Włosi to...tandeciarze :) .

Swoją drogą sporo "włoszczyzny" :) jest w światku CA ( Steg, Audison, AD, PHD itd.) o których nie można powiedziec , że to ...tandeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mehow, coo??? bebechy sinuslive'a?

 

Tak jest proszę Pana. Twistery to nic nadzwyczajnego. Wszystkie, które sprzedałem jako napęd 2 subów w konfigu 2ohm poszły z dymem, 3szt. Po kilku reklamacjach w końcu dałem to swojemu magikowi żeby zrobił z nimi porządek. Uśmiał sie jak to otworzył. Ja tego żadnemu swojemu klientowi więcej nie zaproponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disaster kup sinslive bedzie taniej :) oczywiscie dżołk :)

 

no to na chwile obecna zostaje jak dla mnie DLS A6 (wiem, wiem zaraz poleje sie fala krytyki,....itd...), ..

 

 

czemu? słuszny wybór. A jak chcesz ciutke taniej to AA200.2 albo 400.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disaster kup sinslive bedzie taniej :) oczywiscie dżołk :)

 

no to na chwile obecna zostaje jak dla mnie DLS A6 (wiem, wiem zaraz poleje sie fala krytyki,....itd...), ..

 

 

czemu? słuszny wybór. A jak chcesz ciutke taniej to AA200.2 albo 400.2

 

AA200.2 ciezko dostac a jak jest to cena zbyt wygórowana w porownaniu do tego w jakiej cenie normalnie chodzi ten wzmak czyli ok. 600-650 PLN max. (ostatnio jakos widziałem białego 200.2XE poszedł za 600) a 400.2 to tylko jedną na razie widziałem u Intela. Poza tym wlasnie chyba w ta mocniejsza bym celował bo poluje na Aliante 12 LTD i tak by sie przydało conajmniej 500 (zdrowych) Watt'ow zeby dobrze ten głosnik kontrolowac a 200.2 byłaby do niego za słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o model to takie przygody miałem z F2-300

 

Ja tam mam F2-300 który teraz pędzi woferki DLS RW6 i powiem Ci że mi pasuje w zupełności a pare wzmaków przetoczyło sie przez auto.

F2 300 pędził też 2x RE SR 12 spięte w 2 ohm i nic sie z nim nie działo oprócz tego że bezpiecznik czasem siadł ale to już przy pałowaniu,a normalnie to nawet sie nie grzał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...