Skocz do zawartości

wasze telefony i ktory polecacie :)


drink2020
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze pochwalicie sie telami i powiecie ktory waszym zdaniem jest ok i w jakiej sieci do ilu pln idzie go wyrwac

 

Chodzi mi o to ze chce kupic tel z innej sieci byc moze play, co byscie mogli powiedziec o telefonach za zlotowke do one play pro 40 ?? moze samsung Samsung S7220 Ultra Classic samsung czy moze inny za 1zl??

 

Mam jeszcze drugie pytanie :D Mam tel w orange w mixie 55zl i jest to w910 bylo z nim duzo problemow miedzy innymi bledny soft ale troche z se sie bawilem wczesniej i wgralem nowy przy ktorym juz sie tak nie zacinal... ale niestety przy wymianie nagrzewnicy w moim mk II prawdopodobnie docislem go za mocno i wyswietlacz pekl... tel byl brany na 2 lata i minol juz rok... i moje pytanie brzmi czy moge sie starac o nowy tel?? bo puki co nie mam $$ na naprawe jego... czy moze moge im powiedziec ze nie mam tela i kasy na naprawe wiec nie bede mogl korzystac z ich uslug??dodam ze abonament u nich mam juz ok 6-8lat nie pamietam dokladnie... Moze ktos cos wie???

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tel byl brany na 2 lata i minol juz rok... i moje pytanie brzmi czy moge sie starac o nowy tel?? bo puki co nie mam $$ na naprawe jego... czy moze moge im powiedziec ze nie mam tela i kasy na naprawe wiec nie bede mogl korzystac z ich uslug??dodam ze abonament u nich mam juz ok 6-8lat nie pamietam dokladnie... Moze ktos cos wie???

 

Pozdro

 

Akurat to że Jesteś Abonentem z kilkuletnim stażem może ich w ogóle nie interesować (w moim przypadku było podobnie - negocjowałem warunki z Cyfrą + a oni mieli ciekawszą ofertę dla nowych Klientów niż Abonentów ze sporym stażem) :D

 

Tym bardziej nie będzie ich interesowało co zrobiłeś z telefonem - raczej nie masz co liczyć, że zaproponują Ci coś ciekawego - myślę, że wręcz przeciwnie będą chcieli wcisnąć jakąś nieciekawą ofertę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lipa... wlasnie mnie tez to dziwi ze dla nowych klientow jest ciekawsza opcja praktycznie wszedzie niz dla tych ze stazem.... maja nas w d^ie no zobaczymy moze jutro sie do nich wybiore...

 

Pewnie że można się wybrać - może jednak uda się coś załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6020 - do 100zł mozna wyrwac uzywke, super telefon, do wysyłania esow, dzwonienia, jest ekstra mały, zgrabny, wytrzymały, dobra bateria.

Motorola K1, obudowa tandetna, ogolnie przyjazny telefon, ale nie dla mnie, nie dla faceta, dla kobiety moze i owszem :hyhy: 120-170 uzywany.

Obecnie LG Shine, jak narazie super zadowolony jestem z niego, same plusy, fajny wyglad, obudowa wydaje sie solidna, bateria dosc długo trzyma, tylko odtwarzacz na minus, głosnik klapa, co w motoroli K1 było wrecz na odwrot, głosnik tam wymiatał :hyhy:

za shine'a dałem 150zł, z gwarancja bodajze na 3 miechy :zawstydzony:

 

Tylko motke miałem nowke :rotfl: Mam w sieci plus, zasieg zawsze i wszedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie bylem w orange..brak czasu

 

Ja polecam napewno w810 przy sterownikach dzwieku wgranych jeden z najglosniejszych telefonow glosniejsza byla tylko motka... k550 ze sterami aparatu sadzi nieziemskie fotki, jak bede mial lepszego neta to wrzuce fotki robione z niego, jak z cyfrowki :hyhy: w910 radze omijac ten model... duzo telefonow ma bledny soft i nie mozna go nijak poprawic, wgrywalem bardzo duzo softow ale nic to nie dalo po prostu trafiilem na zla serie... Samsung d900 dziwny troche moim zdaniem, glupie menu ale za to dosyc dobry aparat 3.0 mpix :D Narazie tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę Ci Nokie 6310i jesli duzo dzwonisz i piszesz esy wytrzymałość baterii powala na kolana, mi wytrzymuje do 11 dni potem włącza sie dziwiek Baterry Low hehe naprawde polecam :) A drugi telefonik to BlackBerry 8310 siostra go używa i też nie narzeka bateria około 5,6 dni nie wiesza sie system jest ok no i swietna klawiaturka QWERTY http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Polecam telefoniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...