Skocz do zawartości

Only Alpine CDA - który model ?


Gibons
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zakupić jakąś jednostkę Alpine CDA. Interesuje mnie coś do kwoty max 500zł Wcześniej miałem Alpine CDA - 9835R i byłem z niej zadowolony. Chciałem zapytać czy znajdę coś podobnie dobrego w cenie do 500zł może coś z serii 78xx ? nie wiem jednak który model jest godny polecenia 7873R ? (ma on mp3 ?) 7894R ? 7876R ? coś dobrego bym chciał który z serii 78xx byście polecili ? Ewentualnie coś z serii 98xx Myślałem też nad 9830R 9831R nie wiem czy ten model znacząco jest lepszy od np 9815RB ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model CDA 7893R ma mp3 i pod względem jakości dzwięku jest na wysokim poziomie .Ma czasówki na każdy kanał zwrotnice na niskie i wysokie tony myśle że to najbardziej pożądane funkcje do regulacji i dzwiękiem.Wyglad klasyczny bez wodotrysków.Bardzo polecam można nabyć do 500 zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zmieniam a chcę zaopatrzyć się w nową jednostkę ponieważ CDA-9835R została mi skradziona z samochodu. Więc nie jest to zamiana nigdzie tak nie pisałem że chcę zamienić :hyhy: Chciałbym znaleźć coś podobnego właśnie do 9835R lecz tańszego jakąś alternatywę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7894 obsługuję mp3 ? jak wypada w porównaniu z 9812/13/15/35 ? Zastanawiałem się też nad jakimś z nowszych modeli ale nie wiem czy warto i jak wypadają w porównaniu z tą jednostką 7894R np 9850/51/52/83

 

Znalazłem również model 7876R co to za sprzęcik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc z serii 78xx będę brał pod uwagę tą alpinę :P jest to model wyższy od 7893R tak ? sądząc po oznaczeniu. Jeżeli zaś chodzi o serię 98xx to czy coś z tego co podałem 2 posty wyżej warto było by poszukać ?

 

P.S no i cały czas mi chodzi po głowie porównanie tej 7894R z 9835R może miał ktoś taką przyjemność słuchać obu radyjek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to model wyższy od 7893R tak ?

Czytasz ten temat ze zrozumieniem, bo mam wrażenie, że nie.

Brzmieniowo 7893 i 7894 to praktycznie to samo. Poza wyjściam rca(napięciem) różnią się kilkoma detalami.

 

Swoją drogą to te radia to żadna rewelka. No ale jak jakoś w ogóle mam uraz do znaczków "made in china", a takie są na 7893/94 jak i na 9835 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to te radia to żadna rewelka. No ale jak jakoś w ogóle mam uraz do znaczków "made in china", a takie są na 7893/94 jak i na 9835 :cwaniak:

 

w stosunku do obecnej "paździerzy" to dla mnie rewelka, co z tego ze "made in china" jak wiekszosc obecnych produktów. Nie kazdy szuka 7909, 7906, starych clarionów czy RF'ow i innych topowych modeli jeszcze "made in japan" bo w wiekszosci systemów to marnowałby sie ich potencjał. w/w radia zostały zrobione kiedys dla "mas" i na nich mozna zrobic poprawne granie...... Dlatego nie ma co tak skrajnie ich skreslać bo to sa produkty w worku tych na odpowiedniej półce, ktorymi warto sie zainteresować i nie są to zle wydane pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pomyliłem tą śmieszną gałkę z 7873R :) ale widziałem kilka 7894R w ciemnym kolorze na allegro np tutaj

http://paa.pl/alpine_cda_7894_kultowy_model_ale-201771756.html

 

 

Jest jeszcze do sprzedania nówka 7876R ale nie mam pojęcia co to za jednostka miał ktoś do czynienie z tym radyjkiem ?

 

 

Posprzatałem i obdzielilem prezentami... Prosze sie trzymac tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...