Skocz do zawartości

Typowo: Jakie radyjko do ok 900zł


lemon5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam, jestem tu nowy i startuję z typowym tematem.

 

Obecnie mam Blaupunkta na CD jakies radyjko ok 6 letnie, planuę o system na przód odseparowany, skrzynkę jakąś na początek mam Blaupunkta i do tego Sony starą serię XM.

 

Jakie radyjko polecacie ? Dynamika, mozliwość podbicia dobrze basu, wyskokich tonów, mp3 i usb, wiem, że to nie powinno byćbardzo ważne ale aby nie wyglądało jak Clarion :hyhy: (nie obrażając tej marki).

 

Coś z onwych Alpine ? Czy to już nie to ?

 

Może być używka.

 

Jakiś Blaupunkt, Kenwoosd ? JVC ? Mysląlem o kds-h1000 ale juz nie do dostania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine CDA-9835R można polecić w tej cenie z czystym sumieniem, usb nie ma ale ale to pikuś, radyjko jest zarypiaste, słuchałem go, ja kupiłem 9887R tylko dlatego żeby sprawdzić Imprinta ale się na nim zawiodłem, gdyby nie to kupiłbym 9835. Ostatnio na alledrogo były po 750-800 zł , aktualnie nie ma ale warto poczekać z zakupem. Koledzy jeszcze pewnie coś innego polecą, 9855, 9812 albo pionka p88 który też jest w porządku, tematów na ten temat przewaliło się mnóstwo, wystarczy poszukać, nic nowego nikt ci nie wymyśli.

 

[ Dodano: 2009-12-29, 18:21 ]

ubiegli mnie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie radyjko polecacie ? Dynamika, mozliwość podbicia dobrze basu, wyskokich tonów, mp3 i usb, wiem, że to nie powinno byćbardzo ważne ale aby nie wyglądało jak Clarion :wstyd: (nie obrażając tej marki).

 

Skoro tak podchodzisz do tematu to kup to co Ci się podoba.

 

Jesteś nowy to radzę poczytać trochę forum a zorientujesz w czym ogólnie szum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie radyjko polecacie ? Dynamika, mozliwość podbicia dobrze basu, wyskokich tonów, mp3 i usb, wiem, że to nie powinno byćbardzo ważne ale aby nie wyglądało jak Clarion :wstyd: (nie obrażając tej marki).

 

Skoro tak podchodzisz do tematu to kup to co Ci się podoba.

 

Jesteś nowy to radzę poczytać trochę forum a zorientujesz w czym ogólnie szum.

 

Nie o to mi chodzi, nie chcę walenia basem i gwizdania tweerterami, po prostu pod ustawieniami basu chciałbym mieć potencjał, który czasem wykorzystam gdy muzyka tego wymaga, aby radio dało radę na początek z jakimś zestawem odseparowanym bez wzmacniacza i wycisneło z niego i wygenerowalo dynamiczny dzwiek. Po prostu dynamika w całym zakresie, ciepły dźwięk, nieplastikowy a mp3, usb to żaden grzech. Obecnie mam Blaupunkta Denver cd70 i muszę stwierdzić, że potrafi dać czadu, gra dobrze no ale brak RCA, USB itp... więc zmieniam i chciałbym godnego następcę tego starego choć nieźle grającego Blaupunkta. Tematów już było ale jendak na rynku co chwile pojawia się coś nowego...

 

Więc dzięki za jakąkolwiek propozycję bo jak się zaczyna i słyszało się 2 pioneery, 1 blaupunkta to troche mało.... a kasa piechotą nie chodzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbicia wprowadzają niepotrzebne zamieszanie :wstyd:

 

więc zmieniam i chciałbym godnego następcę tego starego choć nieźle grającego Blaupunkta.

 

Obecnie mam Blaupunkta na CD jakies radyjko ok 6 letnie

 

Tutaj bym skierował swoją uwagę :P

 

Jeśli oczekujesz fajnego grania to nie ma innej drogi jak przedni system odseparowany pod wzmacniaczem :P

 

Lepiej dać mniej za radio a dodać do tego jakiś fajny wzmacniacz, jeśli nie planujesz większy modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to jest gdy radyjko powiedzmy nie świeci w dolnych zakresach częstotliwości to co da system odseparowany pod piecem ? Oczywiście wiem, że wzmacniacz lepiej zasili system niz radjo no ale większej dynamiki nie wprowadzi, chyba wszystko zalezy od urządzenia które generuje dźwiek ? Piecyk później, najpierw chciałbym jakieś radyjko, krok po kroku i będzie fajny sprzęcik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz lepiej zasili system niz radjo no ale większej dynamiki nie wprowadzi

 

oj zebys sie nie zdziwil :P wzmacniacz tez wplywa na profil brzmienia :P jesli bedzie to jakis dobry klocek to i dynamika sie pojawi wieksza :P bo pod samym radiem zaden zestaw nie bedzie mial dynamiki nawet z pierdylionem podbic, jedyne co to da to przestery :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...