Skocz do zawartości

Beta V


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O mocach rzędu 4x50W RMS generowanych z samego radia zapomnij :) Jeśli będzie w tym deh1100 4x17W to i tak dobrze.

Na 100% nie masz 8 takich samych głośników tylko np. zestaw 3 - drożny z przodu i 2 głośniki z tyłu lub 2 zestawy 2-drożne z tyłu i z przodu w drzwiach. Musisz mieć to psopinane przez zwrotnice, bo inaczej impedencja nie podpasuje pod radio :rotfl: .

Napisz gdzie masz te głośniki i czy różnią się one rozmiarem, a najlepiej zrób fotkę lub spisz z nich oznaczenia - wtedy coś poradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sprawa prosta radio musi mieć 4 kanały. Jakie sobie kupisz, to już zależy od zasobności Twojego portfela i oczekiwań. Ten Pioneer DEH1100 to jest bardzo bardzo buuudżetowy sprzęt, więc cudów nie oczekuj.

Rozumiem, że seryjne głośniki zostają? - napisz jaki masz budżet na to radio, czy musi być nowe, czego oczekujesz po zmianie jednostki i jaki jest tweeter w tym zestawie (ostry i wyraźny, czy raczej łagodny)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak głośniki zostaja, syczki mam bardzo ostre i wyraźne. Chciałem przeznaczyć tak z 500zł ale jak trzeba to moge dać więcej :) Zależy mi też żeby poświetlane było na czerwono lub niebiesko pod kolor deski, do tej pory miałem Panasonica CQ-C1425N i jak na moje wymagania to grało bardzo dobrze ale to stare radio i pasowało by zmienić na coś nowszego tylko nie chce kupić czegoś żeby gorzej nie grało :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomniałes jakiej muzy słuchasz..

Moja propozycja z allegro-kenwood http://www.allegro.pl/item861553659_kenwoo..._fakt_gwar.html

Nie jest to zaden moj znajomy, znalazłem model ktory jest najwyzsza seria, nieuzywana. Model znany chyba w roku 2008 ale skoro ma grac-to oferta z seri 5xxx za 500zł niz oferta z nowszych seri 4xxx w tej samej cenie. oczywiscie seria 5xxx jest lepsza.

Druga opcja to kolejny kenwood ze stajni Allegro http://www.allegro.pl/item865319742_kenwoo..._usb_pilot.html

Parametry zblizone..

Jezeli chcesz cos dla porownania, starsze wersje mimo iz maja nizsze modele to nowsze wersje typu 6xxx porównywane sa smiało z dawnymi seriami 4xxx badz 5xxx..

Polecam modele z lat 2007-2008, smiało mozna popatrzec nad uzywkami, wtedy w kwocie 500zł mozna patrzec nad serią 7xxx zwłaszcza na przetwornikach firmy Wolfson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za pomoc, muzyki słucham raczej R&B :) a moźe ma ktoś jeszcze jakąś inna propozycje?

alternatywą dla Alpine czy pioneer'a może być jednostka Becker Individual (Becker Monza) . Swojego czasu stałem przed podobnym wyborem, zdecydowałem się właśnie na niego i muszę przyznać, że się nie zawiodłem. Do seryjnej Gammy to nie ma nawet co porównywać, nawet z seryjnymi głośnikami (przód + tył) był przyzwoity kick (passat b5 to bardzo wdzięczne auto do nagłośnienia za sprawą budowy samych furtek, w których nawet bez wygłuszenia można usłyszeć niezły bass za sprawą w miarę szczelnej komory w drzwiach) a jeśli choroba zacznie postępować to są wyjścia RCA więc można pokusić sie o rozbudowę systemu. Podsumowując oprócz nie najgorszej jednostki zyskujesz jeszcze wygląd idealnie komponujący się z deską passata b5 pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...