Skocz do zawartości

Jaka jednostka Clariona jest godna uwagi ?


Gibons
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie ostatnio jakiś !@#$%^&* ukradł mi moją alpine 9835R + interfejs KCA-420i =( i muszę pomyśleć nad jakimś innym radyjkiem. Zastanawiam się nad jakąś jednostką Clariona nie chciałbym tym razem dużo wydawać na radio chce kupić coś używanego najlepiej tak do 400zł może coś da się nagiąć budżet w górę ale tylko trochę (nie będę robił na złodziei, a auto parkuje niestety w takim miejscu że dosyć często tam się to zdarza) Chciałbym coś z dwoma wyjściami RCA tak żebym mógł sobie podpiąć przód pod wzmaka i w przyszłośći może jakieś MDS08 pod drugie wejście.

 

Przeglądałem tak trochę i zastanawiam się nad:

 

DXZ558

DXZ668

DXZ848

 

czekam na jakieś propozycje. Z góry dziękuje i wesołych świąt dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szcześliwym posiadaczem Clariona DXZ 848 RMC,

Mam to radio od 2004r, chodzi jak znalazł, nie czyta już płyt CD-RW, czasem mechanizm sie zatnie i nie chce zassać płyty,

ale jest Music Catcher (za który powinni dostać Nobla) zgrywasz do radia 6 godzin muzyki i nie trzeba nawet płyt wozić - tylko zgrywa płyt AUDIO, MP3 nie przegra,klawisze sie powycierały, ale podświetlenie działa bez zarzutu, co mi sie nie podoba - nie idzie pilotem przełaczać folderów,

jeżeli chodzi o wyjścia RCA to 6 + 2 wejścia, zwrotnica w radiu odcina tylko LPF na suba, jeszcze 80 kolorów podświetlenie, myśle że chyba wszystko, jakby co to pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...