Skocz do zawartości

PowerBass 3XL-6C - Opinie mile widziane.


talonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież nie zawsze trzeba słuchać przy dużym wysterowaniu :) a chyba zapas "wykopu" nie zaszkodzi co :)?

2XL mają naprawdę fajne woofery i umiarkowany tweeter choć potrafi dać o sobie znać - system mimo wszystko do grania, 3XL ma rewelacyjny woofer i szkoda że nie można go kupić oddzielnie, tweeter natomiast ma 32 mm !! więc ... no comments

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają te VIBE SEk60 w porównaniu z Hertz HSK 165.3 ???
niskimi tonami i biroac pod uwage drgajace nogawki lepiej, reszta bez porownania na korzysc HSK, ale cena tez bez porownania... I za te cene anprade deklasujacy rywali zestawik.

 

Ale czy w zestawie jest zwrotka ??? Nie widzę w opisach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają te VIBE SEk60 w porównaniu z Hertz HSK 165.3 ???
niskimi tonami i biroac pod uwage drgajace nogawki lepiej, reszta bez porownania na korzysc HSK, ale cena tez bez porownania... I za te cene anprade deklasujacy rywali zestawik.

 

Ale czy w zestawie jest zwrotka ??? Nie widzę w opisach ...

zwrotka jest...nawet regulację głośności tweetera ma (-3db o ile się nie mylę)

a co do ceny to nie wiem czy to nadal aktualne ale z miesiąc temu kupiłem go w UK, w sieci sklepów HALFORDS był/jest w promocji po 30 funtów :) za te pieniądze to chyba nic lepszego się tu nie da kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest stała oferta na stronie internetowej, ja kupiłem jeszcze o 20 funtów taniej w jednym z ich sklepów, sprzedawca mi powiedział, że wyprzedają stary model bo na półkach im zalega, więc bardzo możliwe, że w samych sklepach ciągle cena jest 30... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...