Skocz do zawartości

Zaklad car audio - Gdynia i okolice


paveu27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakupilem radio JVC kd-shx851, glosniki SINUSLIVE SL165W + NEO28S, kable, maty wygluszajace.

Garazu brak, checi grzebania sie na zimnie rowniez. Mozecie polecic kogos zaufanego w Trojmiescie, kto mnie tez nie zrujnuje przed swietami? Chodzi o "prosta" instalacje bez wzmacniacza i suba, generalnie wymiana seryjnego sprzetu + wygluszenie przednich drzwi.

Zaklad car audio ew. warsztat z doswiadczeniem w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto to Subaru Forester z 1999r (pierwszy model). Glosniki ida w miejsce seryjnych 13cm + dystanse zeby zmiescic 16,5cm, miejsce na gwizdek jest przy klamce do otwierania z przodu, w przerabianie slupkow itp raczej sie nie chce bawic.

Maty zamowione 15szt Boll Flex, kable tez - 10m glosnikowego Sinuslive 2x2,5mm

 

Radio jak wspomnialem to JVC KD-SHX851. Jak ktos napisal w innym topicu: "A ja polecam wszystkim zapoznać się z końcówką mocy tego radia.

O ile autor tematu posiada przetwornicę DC/DC to moc 4x70W rms jest jak najbardziej rzeczywista przy obciążeniu 4Ω na kanał."

 

W zestawie razem z radiem jest kostka podlaczana bezposrednio do radia z oznaczeniem "DC/DC converter", wiec nie wiem czy sie upierac przy wzmacniaczu bo to juz tez trzeba kombinowac z zasilaniem, extra kablami itp, choc mam na oku Sony XM-801 ew. Alpine jakis z serii 35*

 

Jeszcze miesiac bym nie przypuszczal ze wydam 7stow za 4letnie uzywane radio :) dzis koszty juz przekroczyly tysiac bez wzmaka, a wszystko jeszcze lezy luzem niezainstalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome to "CA Club" :hyhy: .

Prawda taka, że jak nie połknąłeś bakcyla to lepiej...się zastanów :D .

Jesteś ...zmuszony do skorzystania z usług zakładu CA :hyhy: .

Nikomu z "zawodowych " monażystów CA chleba nie będę odbierał (poza tym czasu na 100% nie znajdę) kogo Ci mogę polecic hmm... poszukaj sporo tego jest w 3 city.

Ja bym się zastanowił nad "malborskim krzyżakiem" :) przynajmniej Ci coś napisał, poza tym ...sympatyczny z niego gość, z pewnością byś się dogadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam tez dzwonilem.

 

a radyjko jakie mam da rade wstepnie bez wzmacniacza ?

 

jeszcze jeden klocek, a bede sie czul zobowiazany jezdzic wszedzie z wlaczona muza min 2h dziennie czy bedzie potrzeba, czy nie :rotfl:

 

nie chce offtopic robic ale co myslicie o wzmacniaczu Sony XM-801 ? ew. odpowiednik ze "starych i dobrych" (czyt. "do ok 200zl") , bo ten sie wlasnie sprzedal na allegro a podobno "rodzynek" "jedyny" i w ogole rarytas jak wiekszosc opisow starszych sprzetow... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...