Skocz do zawartości

WZMACNIACZ PROBLEM


b45o
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z wzmacniaczem Voice-kraft Model VK 240 mianowicie mam podpiety caly wzmacniacz + do akumulatora - masa do bagaznika i kabel z radia do sterowania wmacniacza. Dioda na wzmacniaczu swieci ale nie idzie zadna muzyka z glosnikow podlaczonych do wzmacniacza nie wiem czy cos zle podlaczylem czy co ale ktos moze ma jakies sugestie na ten temat :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rca - czyli kabel do sterowania wzmakiem? podpiety mam z radia w radiu fioletowy kabel (do sterowania anteny) bez tego swiecil caly czas wzmak jak to podpialem to jak gasze radio to wzmak tez sie gasi czincze mam podpiete w radiu i w wzmaku skopiuje wam specyfikacjie radia moze cos pomoze

 

SPECYFIKACJA

Moc wyjściowa głośników: TRD-9016:4×50W(12V)/2×50W(24V)

Gniazda rozszerzeń: port USB, slot karty pamięci SD

FM częstotliwości: 87,5 - 108Mhz

FM przesłuch >35dB

FM SNR S/N: >50dB

FM czułość: 30dB S/N<9Db

Napięcie 12V DC (katoda uziemiona)

Maksymalny prąd 15A (12V) / 5A (24V)

Moc max 4x 50W

Dźwięk kwadrofoniczny (4 oddzielne kanały)

Częstotliwość 87.5 - 108 MHz

Częstotliwość pośrednia 10.7 MHz

Czułość 3 µV

OKABLOWANIE

Czerwony kabel- Zasilanie stałe napięcie 12/24V po włączeniu stacyjki

Żółty kabel- Zasilanie stałe "podtrzymujące" - napięcie 12/24V bezpośrednio z akumulatora.

Czarny kabel - masa sygnałowa

Fioletowy kabel - wyjście do sterowania anteny automatycznej (na tej końcówce pojawia się +12V po włączeniu radia)

Szary / srebrny kabel – przedni lewy głośnik

Brązowy kabel – przedni prawy głośnik

Niebieski kabel - tylny lewy głośnik

Zielony kabel - tylny prawy głośnik

 

kazdy kto to sprawdzal mowi ze dobrze jest chyba podpiete

 

[ Dodano: 2009-12-14, 19:42 ]

aha jeszcze jedno moze to byc przez to ze glosniki sa zle podpiete od radia? mam tez taki problem ze w tym radiu nie bylo kostki i laczylem wszystko na krotko byla tylko jedna masa do wszystkich plusow i zle chyba podpolem bo jak bawie sie balance i tylk przud to nic sie nie zmienia wszystkie graja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napięcie 12V DC (katoda uziemiona)

Maksymalny prąd 15A (12V) / 5A (24V)

Moc max 4x 50W

Dźwięk kwadrofoniczny (4 oddzielne kanały)

 

Kolego podaj dokłanie ...co to za radio jest ?

Po tych parametrach (szczególnie ta ostatnia linijka) ...zbaraniałem do reszty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze od razu niech wzmaka wywali?? xDD kieeedys mialem takiego i sie spalilo cos w nim dymu nic nie bylo, dioda swiecila ale muzy ni uja xD rozkrecilem i sie wystraszylem xD jakas zyla przepalona ... ogolnie wspominam go dobrze(dobrze ze sie spalil i zajalem sie normalnym CA :zawstydzony: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rca - czyli kabel do sterowania wzmakiem?
Nie. To jest remote. RCA czyli "czincze" . Napisz co to za radio bo czasem bywa ze w radiu sa gniazda RCA ale sa to tylko WEJSCIA a nie WYJSCIA. Sprawdz rade kolegi sandersa - podlacz jakas MP3 przez przejsciowke jack/chinch i zobaczysz czy to problem radia czy wzmaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...