Skocz do zawartości

RE Audio SR-10 D2 ??? opinia o subie


talonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co powiecie na temat tego suba ?? Sprawdzi się on w Pugu 206? małe autko więc chyba większych i mocniejszych nie brać pod uwagę...jaką obudowę do tego głośnika RE Audio SR-10 D2 ? Zamkniętą dać czy BR ? z tego co wyczytałem ten głośnik zarówno w closed jak i BR sobie radzi elegancko... tyle, że w BR niby głośniej jest. Jak sądzicie?

 

A tak to co sądzicie o tym subie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piec będzie to:

 

Re Audio 1600.4 v2 będzie zasilał przód na dzień dzisiejszy jest to PB 2XL-6C no i zmostkowane kanały na suba (400rms w mostku)

 

Nie chcę suba który będzie zagłuszał wszystko, poprostu chcę suba z wykopem ale powiedzmy bez przesadyzmu, peugeot 206 to małe autko... jeszcze pod uwagę wpadł Rockford Fosgate P3D210 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od twojego pieca, jesli masz nadmiar wattów do rozdysponowania to zamiast tego RE wez Vibe BlackAir, zdecydowanie bardziej Cie zadowoli :rotfl: Jesli masz mocny mostek albo dobrego mono w 4 ohm to moge Ci polecic BAII staszrej serii .

 

Popieram w całej rozciągłości! Głośniki VIBE BlackAir II dają dużo satysfakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój cytat ... i wiem co potrafią oba głośniki .

 

PS: u Ciebie w aucie jak "grały" 2 szt to tak jakby ktoś mi łopatą w tył głowy przywalił ... ale są ludzie którym takie granie się podoba. Vibe +mocny wzmacniacz+ duża skrzynka BR i jest "mocno" i z "wygarem"

 

Teraz musialbys wsiadac w kasku nie ma wała :D

 

 

Jakoś ten Helon w Katowicach mnie tak nie sponiewierał jak te 2 Vibe w Gliwicach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tyle, że do tego vibe'a potrzeba większej skrzyni, a w końcu 206tka to nie duże auto i bagażnik mały więc chociaż jedną torbę chce zmieścić :D

 

[ Dodano: 2009-12-12, 21:41 ]

ale myślę, że również z "wygarem" zagra zarówno ten RE Audio jak i RF P3 pod tym wzmacniaczem RE Adui 1600.4 v2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...